85. Ахметов (Рубин)

Напуснал без смяна

• 88мин

20. Цакташ (Рубин)

ЦСКА​ загуби с 2:4 контролата срещу Рубин (Казан). След равностойно начало армейците откриха резултата в 24 минута. Тогава Рубен Пинто изведе Станислав Манолев, който хладнокръвно реализира. Само 8 минути по-късно Руи Педро удвои аванса на ЦСКА след брилянен удар от границата на наказателното поле. Руският тим се върна в мача в 34-тата минута, а в края на полувремето Рубин изравни резултата.

На полувремето в игра се появиха Кирил Десподов, Давид Симао и Стойчо Атанасов, които замениха Станислав Манолев, Преслав Йорданов и Рубен Пинто. Играта през втората част отново бе равностойна, а в 60-тата минута Стамен Белчев направи още шест промени. На терена се появиха Никола Колев, Румен Руменов, Красимир Станоев, Тонислав Йорданов, Александър Георгиев и Пламен Гълъбов, които замениха Нунеш, Педро, Перес, Кулма, Чорбаджийски и Бумал. В 71-та минута Рубин излезе напред в резултата след грешка при изнасянето на топката. В 80-тата минута пък след груба изява на състезател на руския тим Александър Дюлгеров напусна терена с травма в китката. В игра се завърна Станислав Манолев, но само 5 минути по-късно и той получи травма в лакътя и също напусна игра. Така ЦСКА доигра срещата с 10 човека, а Рубин се възползва от ситуацията и стигна и до четвърти гол във вратата на Китанов, който единствен престоя на терена през пълните 90 минути.