• 67мин

6. Мартин Георгиев (Славия)

• 86мин

14. Роберто Райчев (Славия) асистенция - Ертан Томбак

В 1-та минута остро центриране отдясно на Александров, Махмутович чисти пред Тасев в корнер.

Във 2-та минута Хайнц получава от Линдсет и подава към Назон, защитник избива в тъч.

В 5-та минута спестен жълт картон за Томбак след остро влизане в краката на Фаетон, даже не е свирен фаул?!

В 12-та минута Фаетон извежда страхотно Хайнц, който се подхлъзва в последния момент и би слабо в аут.

В 17-та минута изстрел на Линдсет от дистанция встрани от вратата,

В 18-та минута Фаетон на Назон, той намира Хайнц, който бие в ръцете на Вуцов.

В 19-та минута центриране на Турицов, Керчев блокира, претенции за игра с ръка, съдията не дава дузпа.

В 20-та минута Юга с глава стреля над вратата.

В 27-та минута атака отляво на Керчев, Николов дава на Дост, който бие в аут.

В 30-та минута Тасев отляво с брилянтен пас към Николов, отблизо нападателят бие над вратата, но има и рикошет в Турицов. От корнера Вион с лош опит да изчисти, Бусато също с намеса, греда и топката отива в Дост, силен удар и Бусато вади в ъглов удар,

В 31-та минута ново лошо изчистване на армейците, от главата на Керчев в аут.

В 34-та минута Фаетон се бори и връща назад на Назон, който стреля силно над вратата.

В 37-та минута жълт картон на Николов за удар с ръка в лицето на Махмутович.

В 38-та минута Назон стреля, но е блокиран. В същата минута жълт картон за Тасев за протести,

В 39-та минута жълт картон за Нестор Ел Маестро за реплика.

В 42-та минута Керчев нахлува в пеналта, Махмутович го спира, съдията свири дузпа?!

В 43-та минута ВАР гледа ситуацията.

В 44-та минута съдията е извикан да види.

В 45-та минута дузпата е справедливо отменена.

В 45+1-та минута Турицов бие отдалеч и Вуцов с една ръка вади в корнер.

В 45+2-та минута след центриране на Хайнц, Назон с глава отклонява и Линдсет с глава я вкарва във вратата.

В 45+3-та минута съдията е извикан да види и това и скандално отменя гола заради несъществуваща игра с ръка на Назон, скандално?!

В 46-та минута жълт картон за Керчев за задържане на Фаетон.

В 48-та минута Турицов е съборен отзад от Тасев, спестен втори жълт и респективно червен картон?!

В 50-та минута Хайнц с пас от пряк свободен, Линдсет бие слабо.

В 52-та минута изстрел встрани от вратата на Тасев.

В 54-та минута жълт картон за Генев за остро влизане в краката на Назон. В същата минута жълт картон за Никон Ел Маестро за реплика.

В 59-та минута Томбак е изведен отдясно, но Юга пресича паса им.

В 60-та минута пак Юга се намесва в наказателното поле, след това и Петров и Бусато се борят.

В 62-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Томбак.

В 63-та минута Тасев силно от пряк свободен, Бусато избива, Дост с добавка, пак вратарят се намесва.

В 64-та минута Бусато пак избива след удар на Тасев. В същата минута Стоев със силен удар встрани от вратата.

В 65-та минута Юга бие в аут.

В 67-та минута Вион с прехвърлящо подаване към Линдсет, Георгиев пробва да избие, но си вкарва автогол за 0:1.

В 69-та минута ВАР гледа, но потвърждава гола.

В 70-та  минута Петров спира Томбак.

В 71-та минута Керчев стреля, рикошет и корнер.

В 72-та минута Дост скача с глава, но защитата и Бусато се справят.

В 74-та минута Линдсет отлично на Турицов, той бие много над вратата.

В 76-та минута Естрада е изведен, завърта се и бие, но има и нарушение.

В 77-та минута с капитанската лента на белите е Мартинов.

В 78-та минута Естрада пак е изведен, но Вуцов му избива, има и засада. В същата минута Фаетон отнема и подава, Кареасо с глава след плонж стреля в аут,

В 80-та минута Линдсет на Шопов, той бие в аут.

В 83-та минута Шопов пробва да стреля - блокиран. В същата минута Юга хвърля тъч, Естрада с глава в аут.

В 84-та минута с капитанската лента е Минчев.

В 85-та минута жълт картон за Шопов за нарушение срещу Дост.

В 86-та минута Томбак центрира отдясно, Райчев оставен сам засича и вкарва за 1:1, въпреки намесата на Бусато.

В 90+3-та минута Юга с удар отдалеч, но встрани от вратата.

В 90+5-та минута Естрада с глава праща топката в ръцете на Вуцов.