Най-младата агитка на ЦСКА излиза на терена със знамена, за да разпее публиката на армейците, въпреки обилния снеговалеж, като събитието е във връзка с Международния ден за борба с насилието над жени и деца.

Поради снега и червените очертания системата за засада на ВАР няма да работи.

В 5-та минута Букхолда центрира отляво след финт, но подаването му е лошо.

В 8-та минута Букхолда пробва удар, но е блокиран.

В 9-та минута Александров получава жълт картон след зверска балтия в краката на Кареасо, заслужаваше директен червен картон.

В 12-та минута ВАР вика съдията, за да види ситуацията.

В 13-та минута реферът отменя жълтия картон и логично дава червен такъв.

В 14-та минута жълт картон за Димов за протести.

В 15-та минута Хайнц е изведен от Линдсет и пробва да даде на Назон или Естрада, но вратарят вади в ъглов удар.

В 16-та минута от него Хайнц към Линдсет, той триково бие, рикошет и нов корнер.

В 17-та минута Кордоба бие силно след центрирането, Величков избива. В същата минута отново силен изстрел на Петров, Величков пак вади в корнер. След него удар с глава на Кордоба минава на сантиметри в аут.

В 18-та минута Хайнц със слаб удар в аут.

В 19-та минута ново грубо влизане на Станев в краката на Вион, спестен жълт картон?!

В 20-та минута центриране от пряк свободен, разбъркване, след това Турицов стреля, рикошет и корнер, но съдията дава аут.

В 21-та минута Естрада на Назон, вратарят пак избива, след това и Вион стреля в аут. Кареасо шутира - блокиран, след това Вион на Назон, той с глава в аут.

В 22-та минута грешка на защитата във виолетово, след това Шакич с изстрел в аут.

В 25-та минута играта е спряна, заради екипировката на съдията.

В 26-та минута играта е подновена.

В 28-та минута Тошев отнема от Кордоба след пас на Янков, стреля, Бусато и гредата спасяват армейците, след това и Букхолда бие, но Бусато с крак избива в корнер.

В 29-та минута играта е спряна, за да се почистят линиите на терена.

В 36-та минута играта е подновена.

В 37-та минута Назон стреля, Г. Ангелов спира с тяло.

В 40-та минута Хайнц центрира от пряк свободен, Петров с глава от малък ъгъл сваля, защитник и вратар спират.

В 42-та минута Хайнц нахлува отляво, подава назад, Николов избива, Линдсет стреля, но пак Величков вади в корнер.

В 43-та минута поредно центриране, Кордоба с глава нагоре, но има и фаул.

В 45-та минута Назон с пробив и шут - блокиран. В същата минута страхотно извеждане на Назон от Линдсет, нападателят стреля, рикошет и ъглов удар.

В 45+1-та минута Естрада пробва слаб удар с глава.

В 45+2-та минута нов блокиран изстрел на Назон.

В 45+5-та минута Линдсет пробва да изведе Назон, Величков лови пред него.

Мачът е прекратен, заради обилния снеговалеж и отложен за следващия ден по същия час.

След като е пренасрочен с още един час, мачът започва в 18:30.

В 47-та минута Назон е изведен отляво, остър пас, но Величков лови.

В 48-та минута поредица от къси подавания водят до удар на Назон в ръцете на Величков.

В 60-та минута Букхолда на Тошев, който бие встрани от вратата. В същата минута Назон пак стреля - пак блокиран.

В 61-та минута Хайнц пробва да изведе Фаетон, Величков е пред него и лови.

В 62-та минута Фаетон получава от Назон, бие и е блокиран, ново центриране, разбъркване, Хайнц триково бие с пета назад, Величков хваща.

В 65-та минута Янк. Ангелов стреля, но е блокиран.

В 67-та минута Фаетон бие, отново е спрян с тяло на защитник, след това и Вион бие над вратата.

В 69-та минута центриране в наказателното поле, Линдсет сваля с гърди на Назон, той повежда, но Станев му избива топката.

В 72-та минута Назон е изведен отляво, нахлува и подава към Асприля, но Величков се хвърля и прекъсва паса.

В 73-та минута Петров с пас, Асприля бие от трудна позиция, но е отсъдено и нарушение срещу Г. Ангелов.

В 74-та минута Хайнц нахлува отдясно и стреля малко над вратата.

В 77-та минута Кордоба с далечен удар в тялото на защитник.

В 78-та минута Вион отправя шут, пак в ръцете на Величков, преди това Хайнц с пас, Назон се размина с удар с глава за малко.

В 84-та минута Турицов се преборва отдясно, нахлува и центрира прекрасно, Линдсет се хвърля и с глава матира Величков за 1:0.

В 86-та минута Линдсет отляво с пас, защитник пред Назон вади в ъглов удар. От него центриране на Хайнц, Кнежевич избива с глава, но Петров с великолепен шут покачва на 2:0.

В 90+2-та минута шут на Шопов от пряк свободен в ръцете на Величков.