28. Маркиньош (ЦСКА)

• 83мин

11. Марин Ценов (Сливен)

Начало.

4' - Маркиньос центрира в наказателното поле на Сливен, но Лаков избива топката в корнер

6' - удар от далеч на Йордан Тодоров, топката излиза в аут

12'- дузпа за домакините. Мирослав Миндев нахлува в наказателното поле на ЦСКА, след което е спънат от Машадо и съдията даде дузпа. Машадо получава директен червен картон

13' - Иван Стоянов стреля от бялата точка в аут

16' - Пас към Иван Стоянов, но той е в положение на засада

20' - Маркиньос шутира силно, но Чавдаров улавя топката

23' - 1:0 за Сливен, Иван Стоянов вкарва топката в мрежата на Беконо след добър пас на границата на наказателното поле

24' - жълт картон на Бакалов за нарушение срещу Тодоров

25' - първа смяна за армейците. Маркес влиза на мястото на Чипев

26' - Тодоров центрира опасно, но Чавдаров лови

31' - Коста Янев с жълт картон за нарушение срещу Удоджи

37' - Разбъркване в наказателното поле на ЦСКА, но Маркес успява да избие

41' - Силен далечен удар на Иван Иванов, но Чавдаров улови топката без проблеми

42' - разбъркване в наказателното поле на ЦСКА, след което Беконо спъва Киков и съдията дава жълт картон за вратаря ни

43' - 2:0 - Киков е точен от бялата точка и удвоява преднината на домакините

45' Две минути е добавеното време

45+2' Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - втора смяна на почивката за ЦСКА. Влиза 8.Мартин Тошев, излиза 24.Александър Тонев

48' - ЖК на 11.Ценов за грубо нарушение срещу Йордан Тодоров в половината на Сливен

54' - нарушение срещу Маркиньос отдясно. Центрирането е изчистено от защитата

57' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 17.Зе Руи

58' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 22.Маркес - невероятен гол за ЦСКА. Маркес засича една топка на границите на наказателното поле отдясно и със силен, фалцов удар бележи за 2:1

59' - ЖК на капитана на Сливен 7.Миндев за грубо нарушение

60' - втора смяна в отбора на Сливен. Излиза 8.Бакалов, влиза 15.Колев

62' - много грубо нарушение на Миндев срещу Котев, но не последва втори ЖК. Много неадекватни решения на съдята

68' - опасна атака на ЦСКА е спряна с измислена засада

69' - мощен пробив на Маркиньос през центъра, той преодолява няколко играчи на домакините, но при последвалия пас Мартин Тошев е в положение на засада

71' Гол за Сливен! 10.Иван Стоянов - племенник на Лечков - Стоянов е оставен непокрит отляво и от няколко метра стреля силно за 3:1

76' - силен удар на Зе Руи отдалеч, но Чавдаров спасява

79' Дузпа за ЦСКА - ЖК на 3.Киков, който поваля Тодор Янчев в наказателното поле на домакините

80' - Маркиньос застава зад топката, стреля в левия ъгъл, но слабо и Чавдаров избива

83' - грубо нарушение отзад на 11.Ценов, който най-после е изгонен за втори ЖК

84' - трета, последна смяна в отбора на Сливен. Излиза 15.Колев , влиза 13.Велев

88' - футболистите на Сливен лежат по тревата печелейки ценни минути

90' - четири минути добавено време