2. Ангел Грънчов (ЦСКА)

Цветомир Генов (Сливнишки герой)

• 73мин

9. Никола Радулович (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с 2:1 тима на втородивизионния Сливнишки герой в контрола, играна на стадиона в Сливница.

Старши треньорът на „червените“ Димитър Пенев заложи изцяло на юноши и футболисти, които играха под наем в други клубове през есенния дял на шампионата. От първия състав участие взеха само трима футболисти. Както е известно основната част от тима на „армейците“ вече е в почивка.

Дошлият на проби нападател Юсеф Секур игра цял мач, но не впечатли с изявите си на терена.

Резултатът в двубоя бе открит в 24-ата минута от Ангел Грънчов. След центриране от корнер, вратарят на домакините изби топката, тя попадна в Грънчов, който стреля неспасяемо за 1:0. Домакините, които заемат предпоследното място в Западната Б група, успяха да изравнят през второто полувреме не и без помощта на стража на „червените“ Божидар Стойчев. Цветан Генов стреля от пряк свободен удар, Стойчев за момент улови топката, но след това я изпусна в мрежата за 1:1.

ЦСКА все пак показа, че е по-класният тим и стигна до победата след гол на Радулович. Топката бе центрирана от пряк свободен удар, последва меле в наказателното поле, където младият нападател бе най-съобразителен и отбеляза за 2:1.