• 87мин

19. Крис Гади (Спартак Пл)

• 88мин

7. Владимир Каптиев (Спартак Пл)

ЦСКА II​ се наложи с 4:3 над плевенския Спартак в мач от седмия кръг на Втора професионална лига.

С хеттрик и асистенция за „Армейците“ се отличи нападателят Милчо Ангелов.

Мачът започна изключително динамично за възпитаниците на Стамен Белчев и в 29-ата минута Никола Колев откри резултата с удар от малък ъгъл.

В 38-ата минута Търтов центрира към Милчо Ангелов, нападателят не се поколеба и покачи на 2:0.

В 40-ата минута главният съдия доста спорно отмени гол на Лясков.

Второто полувреме започна с натиск на „червените“ и само добрите намеси на вратаря на плевенчани запазиха резултата.

В 63-ата минута Търтов отново центрира към Ангелов, който с глава направи резултата класически.

10 минути по-късни домакините върнаха един гол чрез Стефан Христов, но в 76-ата минута Ангелов оформи своя хеттрик – 4:1.

В последните минути теренът стана изключително тежък заради поройния дъжд и плевенчани успяха да се възползват като отбелязаха 2 бързи гола в заключителните минути.