9. Стефан Т. Стефанов (ОСГ)

• 38мин

11. Христо Цанев (ОСГ)

8. Георги Фурнаджиев (Спартак Пд)

При много неблагоприятно време отборите на Софийския гарнизон и местния Спартак проявиха висока волева подготовка и физическа устойчивост на лошите условия за игра. Неспирният дъжд направи терена много труден, разкалян и изпълнен с вода, което не позволи на двата отбора да разгърнат пълните си възможности. Това обаче не им попречи да започнат играта напълно мобилизирани и с устрем за полбеда. Отборът на Софийския гарнизон по-бързо се ориентира към неудобствата на терена. Неговите играчи не задържаха топката и стреляха често, макар и трудно във вратата на Спартак. Тази активна игра им донесе лек превес през цялото първо полувреме и чрез Стефанов и Цанев армейците поведоха с 2:0.

След почивката играта за малко бе равностойна. В 65-та минута Фурнаджиев (Сп) намали резултата на 2:1. След гола спартаковци играта по-активно и топката бе повечето в половината на отбора на Софийския гарнизон, обаче нападенията им бяха безрезултатни. Отборът на софийския гарнизон спечели трудна, но много ценна победа.