• 66мин

6. Ганчо Василев (Народна войска)

• 77мин

7. Димитър Миланов (Народна войска)

Местните любители на футбола проявиха много голям интерес към днешната среща от РФГ между Народна войска и Спартак. Военният отбор спечели заслужено с 4:1, на полувремето 1:1.

Резултатът беще открит в средата на първото полувреме от Спартак. Шест минути по-късно гостите изравниха.  Божков напусна играта още в първата минута, тъй като се контузи при сблъскване с вратаря на Спартак. Той беше заместен от Минев. Бързата игра, особено на нападението на гостите, след почивката разпокъса отбора на Спартак. Народна войска очерта надмощие и отбеляза последователно три гола. Местният отбор прояви умора и в последните 15 мин. беше превъзхождан напълно от гостите. Футболният съдия Н. Гелев ръководи добре.