8. Михаил Янков (ЦДНВ)

• 83мин

9. Стефан Т. Стефанов (ЦДНВ)

• 89мин

Гостуването на ЦДНВ предизвика огромен интерес сред тукашното гражданство, което се беше стекло масово на футболната среща с отбора па местния Торпедо. Интересът беще оправдан от играта на гостите. През двете полувремена отборът на ЦДНВ имаше надмощие, Двете свръзки дадоха отлична игра, като изнасяха напред сполучливо и даваха възможност на крилата да застрашават често торпедовската врата.

Първият гол беше постигнат в 30-ата минута след комбинация между Русев и Михайлов [бел. Михаил Янков]. Осем минути по-късно Цанов след са мостоятелна акция увеличи на 2:0. През второто полувреме домакините се опитаха да застрашат вратата на ЦДНВ, но отбраната леко преодоляваше всяка трудност. В 56-ата минута съдията отстрани Цветков (Торпедо), заради груба проява.
Последните 15 минути на полувремето протекоха при постоянни удари на гостите в плевенската врата. От триметров удар Михайлов промени резултата 3:0. Седем минути преди края един самостоятелен пробив на Стефанов беше спрян от Бъчваров (Торпедо) с фаулиране. Отсъдената от футболния съдия дузпа беше превърната в гол. Малко преди края Цанов отново увеличи резултата на 5:0. Гостите имаха много добра постройка на играта с бързи, дълги и кръстосани прехвърляния. От отбора на Торпедо вратарят Георгиев имаше отлични прояви, като спаси. много трудни топки. Срещата беше ръководена много добре от Ст. Данчев.