В 5-та минута изстрел от десния фланг на Кери, Наумов избива в ъглов удар.

В 6-та минута удар от пряк свободен на Кери се спира в стената.

В 7-та минута шут от дистанция на Вилдшут в ръцете на Наумов.

В 10-та минута Йосков остава сам в пеналта и бие, Турицов блокира удара му.

В 16-та минута страхотно отнемане на Баи и пас към Вилдшут, който бие силно малко над вратата.

В 20-та минута Баи нахлува отдясно и подава опасно в малкото наказателно поле, защитник избива пред Живков.

В 21-та минута Вилдшут нахлува отляво, но топката му е избита, Турицов краде и дава на Кери, силен изстрел, Наумов избива в корнер.

В 23-та минута неточен удар на Иванов отдалеч.

В 24-та минута Мазику пробива отляво и центрира, топката стига до Кери, слаб удар и защитата избива.

В 26-та минута лошо центриране на Иванов от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 29-та минута Кери отнема, прави двойно с Вилдшут, след което извежда страхотно Баи отдясно, който с красив изстрел в противоположния ъгъл открива резултата - 0:1.

В 32-та минута ново отнемане на топката в средата на терена, Вилдшут пробива и подава отлично на Живков, оставяйки го сам срещу вратаря, но нападателят бие слабо в аут.

В 34-та минута жълт картон на Пенев за протести.

В 35-та минута бърза атака отляво на Мазику след пас на Вилдшут, той връща отлично на Юга - силен, но неточен удар.

В 40-та минута Климентов центрира в пеналта, Бусато сигурно лови.

В 42-та минута Русев стреля от дистанция в аут, преди това спестен жълт картон за Иванов за удар с лакът в лицето на Кери.

В 43-та минута грешка на Бусато - пас на Иванов, но армейците избива - корнер.

В 45-та минута жълт картон за Хайдаров за задържане на Живков.

В 45+1-та минута Турицов слага топката на главата на Живков, който стреля, но Наумов вади в корнер. От него Кери с пас, Матай бие с глава в аут.

В 45+2-та минута Кери пак подава отлично на Юга, удар с глава в ръцета на Наумов.

В 46-та минута Чочев извежда Русев отдясно, следва центриране и разбъркване, топката е избита в корнер.

В 47-та минута след подаване от него на Русев, Чочев надскача Баи и с глава вкарва за 1:1.

В 50-та минута подаване на Топузов в наказателното поле, Матай вади в ъглов удар. От него удар с глава на Йосков създава суматоха.

В 51-та минута бърза контраатака на Баи, двойно с Кери и страхотен изстрел на Баи, но Наумов изважда с ръка в корнер. Кери подава на Матай в същата минута, удар с глава в аут.

В 55-та минута Топузов с подаване към Иванов, Гълъбов изчиства в корнер.

В 56-та минута от него два последователни блокирани удара на Ангелов и Климентов. В същата минута удар с глава е изчистен в корнер.

В 57-та минута Живков задържа Чочев в наказателното поле, съдията отсъжда дузпа и дава жълт картон за Живков.

В 58-та минута зад топката застава Чочев и бие в левия ъгъл на вратата за 2:1.

В 59-та минута Русев пробива в пеналтерията и топката му е изчистена от Матай.

В 60-та минута Вилдшут центрира отляво, Илиев избива пред Кайседо.

В 62-та минута Кери стреля от пеналта, топката е избита от Пиргов, Баи овладява и стреля близо до гредата, Кайседо се хвърля да я засече, но топката излиза в аут.

В 63-та минута жълт картон за Йосков за фаул срещу Матай.

В 68-та минута балонен удар от пряк свободен на Иванов.

В 70-та минута спестен жълт картон за Топузов за грубо нарушение срещу Мазику.

В 72-та минута страхотна тупалка на Юга от дистанция, топката се отбива в ръцете на Наумов и влетява във вратата за 2:2.

В 73-та минута Русев се бори и подава, пак Матай с намеса в последния момент.

В 75-та минута центриране отляво на Кери, Кайседо се бори и овладява, но стреля лошо в аут.

В 76-та минута жълт картон за Марин за реплика към страничния съдия.

В 81-та минута слаб удар с глава на Чочев, Бусато лови. В същата минута жълт картон за Пиргов за зловещо влизане в краката на Чатакович.

В 82-та минута разбъркване след пас на Жеферсон и сваляне с глава на Матай, Наумов избива, Юга стреля силно и топката се спира в ръката на Марин.

В 83-та минута съдията отива да види на монитор ситуацията.

В 84-та минута закономерно решением, дузпа за армейците, втори жълт и червен картон за Марин за играта с ръка.

В 85-та минута зад топката застава Матай, който бие силно вдясно под плонжа на Наумов, за да изведе армейците напред - 2:3.

В 87-та минута жълт картон за Чатакович за разкарване на топката. В същата минута втори жълт и червен картон за Любослав Пенев за вкарване на друга топка на терена.

В 90+1-та минута Минков с центриране директно в ръцете на Бусато.

В 90+2-та минута Александров пробива отдясно и подава остро към Д, Ангелов, Матай застава добре и печели в ситуацията.

В 90+3-та минута жълт картон за Юга за забавяне на играта.

В 90+4-та минута удар на Чочев от пряк свободен в стената. В същата минута Жеферсон овладява топката и я хвърля към стоящия точно в центъра на терена Кайседо, той овладява дълго с глава, Наумов излиза и го фаулира след влизане в краката, но Кайседо остава на крака и вкарва за 2:4.