• 50мин

23. Владислав Узунов (Хасково)

• 63мин

9. Християн Кировски (ЦСКА)

ЦСКА​ се класира за 1/8 финалите на купата на България, след равенство 1:1 в реванша срещу Хасково. Армейците продължават напред с общ резултат 7:3.

В 12-тата минута Долапчиев навлезе в половината на Хасково но стреля неточно с левия крак. В 20-ата минута Хасково спечелиха пряк свободен удар, но Узунов стреля в стената. Малко преди края на първото полувреме Морейра получи хубав пас от Янчев, но не успя да се възползва. Полувремето завършени без отбелязан гол.

В началото на второто полувреме Хасково откри резултата след центриране на Узунов, което бе посрещнато от Лозев, който с летящ плонж прати топката във вратата. В 63-тата минута Кировски бе изведен сам срещу вратаря и с удар по земя изравни.

В 68-мата минута Марсиньо центрира перфектно в наказателното поле към Сидибе, който обаче бе неточен и прати кълбото край вратата. Мачът приключи при резултат 1:1, а ЦСКА се класира за 1/8 финалите.