9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Иван Турицов

• 51мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

В 3-та минута Назон отправя удар, но е блокиран.

В 5-та минута Дебърлиев изритва топка, Петров с глава дава извеждащ пас на Назон, който финтира вратаря и открива резултата - 0:1.

В 7-та минута Назон пресира Дебърлиев и дава на Туфегджич отляво, пас към Гарсес, но бразилецът се разминава на сантиметри.

В 13-та минута Туфегджич е изведен прекрасно отляво от Вион, след което със силен удар от дистанция покачва резултата на 0:2.

В 15-та минута центриране на Хайнц от корнер, Матай с глава стреля, Дебърлиев избива.

В 19-та минута след рикошет Търтов излиза сам срещу Бусато, стреля, но вратарят избива. В същата минута жълт картон за Матай за реплика към съдията.

В 24-та минута Валпорт получава от Марсел вляво, нахлува и бие в ръцете на Бусато.

В 26-та минута Назон се оказва в отлична позиция и шутира над вратата.

В 27-та минута Дебърлиев повежда тежко, Гарсес го пресира, но вратарят все пак лови.

В 28-та минута Гарсес отдясно на Турицов, той връща към Назон, който бие силно, Дебърлиев с лоша намеса и топката влиза във вратата за 0:3.

В 36-та минута удар на Хайнц е блокиран, имаше и по-добра опция в лицето на нахлуващия Назон.

В 40-та минута центриране на Хайнц от пряк свободен, Матай с глава бие, Дебърлиев избива, но има и фаул на нидерландеца.

В 43-та минута Мазан е изведен отляво и дава остър пас към Валпорт, но Бусато лови, а има и засада.

В 44-та минута Гарсес получава отдясно, преодолява Цонков и дава отлично на Назон, който от отлична позиция я изпраща в аут.

В 45+2-та минута след центриране от корнер се получава разбъркване, Марсел стреля, но е блокиран.

В 48-та минута Хайнц центрира от пряк свободен, Дебърлиев чисти, нов остър пас в наказателното поле и ъглов удар.

В 49-та минута центриране от корнер, Гарсес играе с глава, Туфегджич също с глава стреля в аут, но съдията вижда как Вълчев фаулира Матай в пеналта, за което отсъжда дузпа и дава жълт картон.

В 51-та минута зад топката застава Турицов и с техничен удар вляво по земя прави резултата 0:4.

В 55-та минута Гарсес отдясно напредва и пробва пас към Назон, но той е пресечен от защитник.

В 59-та минута силен шут на Марсел, Бусато избива, а после си хваща топката.

В 60-та минута Николаев отправя нещо като удар - неточен.

В 63-та минута с капитанската лента на армейците е Кох. Още с влизането си Чарлз получава в отлична позиция, бие, но Дебърлиев избива, нов шут на Туфегджич, Михайлов я избива във външната страна на мрежата.

В 64-та минута пас към Туфегджич, той стреля, но Дебърлиев се намесва добре.

В 69-та минута Марсел центрира отдясно, Търтов с глава вади в аут.

В 70-та минута Чарлз е изведен от Гарсес с глава, бие в аут, а имаше и Шагоян в отлична позиция.

В 71-та минута Чарлз е изведен, но вместо да подаде или да бие се засуетява, Николаев избива топката в корнер.

В 72-та минута след неговото изпълнение се получава разбъркване, Шагоян овладява и нанася удар, рикошет в Цонков и ъглов удар.

В 73-та минута Шагоян краде топка и излиза сам срещу вратаря, бие, но Дебърлиев избива в корнер.

В 79-та минута центриране от пряк свободен на Шагоян, Бамба удря леко с глава, Цонков вади в ъглов удар.

В 85-та минута Серано стреля над вратата от пряк свободен. В същата минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 88-та минута Бамба е изведен отлично, стреля силно в аут.

В 89-та минута Серано шутира, но е блокиран отлично от Махмутович. В същата минута пас отляво към Живкович, но Бусато избива, отново в тази минута Шагоян е изведен от Бамба и бие, Дебърлиев избива, но има и засада.

В 90+2-та минута Чарлз е намерен по десния фланг, пробва да подаде на Бамба, вратарят лови пред него.