9. Панайот Панайотов (ЦДНА)

• 56мин

11. Крум Янев (ЦДНА) асистенция - Димитър Миланов

1. Георги Найденов (ЦДНА)

И в тази среща играта на ЦДНА не се отличаваше от поредицата му мачове за първенството на „А“ републиканска група - пълно надмощие на терена срещу по-слаби противници, но неубедителна победа. Първите минути поне показаха, че състезателите на ЦДНА ще търсят най-краткия път към вратата. Но после отново започнаха къси подавания и пропуски на Колев и Димитров. Полувремето изтече, без да бъде постигнат гол.

Развръзката дойде в първата минута след подновяването на играта - Панайотов, който бе овладял топката, от няколко метра постигна гол за ЦДНА. Играта се оживи. Зачестиха ударите към вратата на „Спартак“. Деситина минути след това Миланов прехвърли топката в центъра и Янев без забавяне я отправи във вратата - 2:0 за ЦДНА. Но състезателите на „Спартак“ не се отказаха от борбата, въпреки че нападенията им бяха откъслечни. Така в 20-та минута Арнаудов се откъсна от отбраната на ЦДНА и би във вратата, Найденов посрещна лошо топката и я довкара в мрежата.

До края на срещата резултатът 2:1 за ЦДНА не бе променен.