10. Георги Чорбаджийски (ЦСКА II) асистенция - Илиан Антонов

• 51мин

• 81мин

20. Георги Димитров (ЦСКА II) асистенция - Васил Каймаканов

Дублиращият отбор на ЦСКА завърши наравно 3:3 срещу Миньор (Перник), играна на клубната база в Панчарево, с начален час 18:00 часа. Двубоят от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига се игра на 08 май (сряда), а точни за „червените“ бяха Теодор Апостолов (45'), Георги Чорбаджийски (48') и  Георги Димитров (81'). С хеттрик за „Миньор“ се отчете Деян Христов.

Двубоят предложи на зрителите красив и комбинативен футбол, здрава битка и множество положения пред двете врати.

През първото полувреме гостите от Перник успяха да отбележат два гола чрез своя нападател Деян Христов (13' и 25'). „Армейците“ се мобилизираха и установиха по-трайно владение на топката, а атаките през фланфовете създаваха проблеми на „Миньор“. Усилията на „червените“ се увенчаха с успех в последната минута на първата част, когато точен бе Теодор Апостолов, след добре развита контраатака. Головото подаване дойде от Илиан Антонов, който с премерен пас намери Апостолов в наказателното поле, а полузащитникът елегантно прехвърли вратаря на гостите за 1:2.

Така двата отбора се оттеглиха на почивката при минимален аванс за гостите.

Втората част започна ударно за възпитанците на Стоян Ангелов. Само три минути след подновяването на играта бяха нужни на ЦСКА да изравни резултата. Илиан Антонов напредна и проби отдясно в типично свой стил и с остро центриране намери Георги Чорбаджийски, който отбеляза за 2:2.

Пет минути по-късно гостите отново излезнаха напред, след като Деян Христов се разписа от дузпа за 2:3.

Борбеният дух на младите ни играчи им позволи отново да се върнат в мача, след като Георги Димитров възстанови равенството в 81-ата минута, възползвайки се от подаване на Васил Каймаканов. До края на мача ЦСКА II беше близо и до пълен обрат, но малко не достигна на „армейците“ да вземат трите точки срещу лидера в класирането.