Дата: 21 август 2008 г. 18:00 ч. – отложен от 18 август 2008 г.
Турнир: Дублираща група 2008/09 (2-ри кръг)

Владислав Златинов (ЦСКА II)

• 53мин

Джихат Кямил (ЦСКА II)

Димитър Б. Димитров (ЦСКА II)

С гол на исландския нападател Гунлаусон в 15-а минута започна разгромът на ЦСКА над гостуващия Сливен в отложения мач от втория кръг при първенството на дублиращите състави. Двубоят се игра на базата на „червените” в Панчарево.

Десет минути след първото попадение Узунов покачи на 2:0, а третия гол за домакините вкара Влади Златинов в 35-а минута. При този резултат дойде и почивката, но „армейците” не дадоха почивка на своите гости и продължиха с головете в тяхната врата и след антракта.

Отново Златинов бе точен в 53-а минута, след като засече едно добро центриране от дясно. Младият Джихат Кямил реализира петото попадение, като малко преди това същия играч пропусна да се разпише от дузпа. Финалният гол в мача бе дело на Димитър Димитров.