• 57мин

Иван Притъргов (ЦСКА „Септ. знаме“)

• 77мин

3. Ангел Рангелов (ЦСКА „Септ. знаме“)

ЦСКА​ победи трудно ЖСК-Спартак Варна в среща от 21-вия кръг на „А“ републиканска футболна група.

Варненци илязоха със специална тактика и успяха да разкъсат връзката между защитата и нападениято на армецйите в централната част. В 16-тата минута Малинов дори успя да изведе варненци напред, с чудесно бита топка от фаул.

Треньорът на армейците Серги Йоцов успя през второто полувреме да преодолее тактическият капан на спартаклии и обърна мача. Армейците заиграха в по-бързо темпо и изнесоха действията в полето на гостите. В 49-тата минута Денев се пребори с вратаря на ЖСК-Спартак и изравни. В 57-мата минута влезлият като смяна Иван Притъргов покачи с глава за 2:1. В 77-мата минута след след центриране от корнер Ангел Рангелов с глава реши мача оформяйки крайният резултат 3:1.