• 74мин

26. Янко Сандански (ЦСКА) асистенция - Ивайло Димитров

• 81мин

Веселин Веселинов (Академик 1947)

ЦСКА​ разби със 7:2 в контрола Академик (София). Двубоят се игра на базата в Панчарево. Играчите на Стойчо Младенов тотално надиграха съперниците си и още в 27-ата минута вече водеха с пет безответни гола.

Головата серия започна Йордан Юруков в 4-ата минута, когато за пореден път вкара след изпълнение на пряк свободен удар от около 20 метра. Пет минути по-късно дойде редът на завърналия се след контузия, получена още по време на подготвителния лагер в Португалия, панамец Хосе Гарсес. Той бе точен от границата на наказателното поле. Последва гол на Зе Руи в 22-ата минута, след подаване на Ивайло Димитров. След това само за три минути – в 24-ата и 27-ата Ивайло Димитров реализира нови две попадения. Първо юношата на ЦСКА вкара сам срещу вратаря Ивчев, а след това бе намерен добре от дошлия на проби бразилец Таянан. След това „червените” малко понамалиха темпото. Все пак секунди преди края на първата част Гарсес изведе бразилеца Таянан, който от границата на наказателното поле направи резултата 6:0.

Гостите се отличиха само с две положения пред вратата на ЦСКА.

В началото на второто полувреме Стойчо Младенов направи четири смени. В игра влязоха Даниел Беконо, Джихат Кемил, Димитър Димитров и Янко Сандански, а терена напуснаха Илко Пиргов, Зе Руи, Гарсес и Йордан Юруков.

Десет минути след началото на втората част Божов от гостите намали, след като излъга Даниел Беконо. След това ЦСКА реализира нов гол. Отново подаване на Ивайло Димитров бе завършено от Янко Сандански в 74-ата минута. В 81-ата минута Беконо инкасира втори гол, дело на Веселинов.