• 96
    Жоелсон Фернандес

22. Серджо Лопес (Базел)

В 3-та минута Ндойе бие, Бусато избива - корнер.

В 5-та минута Морено е изведен от Линдсет, финтира и стреля, рикошет и ъглов удар.

В 7-та минута Вион с пас от корнер, Матей с глава в аут.

В 8-та минута Фрай получава отдясно от Ндойе и бие, рикошет и корнер.

В 11-та минута Линдсет с чудесен пас към Йомов, вратарят излиза и лови. В същата минута Йомов бие отдалеч, Хиц лови.

В 23-та минута жълт картон за Нуху за игра с ръка.

В 24-та минута центриране на Вион от пряк свободен, Гарсес с глава над вратата.

В 30-та минута жълт картон за Амдуни за удар с ръка в лицето на Матей.

В 32-та минута Гарсес с дрибъл в пеналтерията и шут - блокиран, съдията дава засада - супер спорно положение.

В 36-та минута Линдсет отдясно центрира, Гарсес с глава над вратата.

В 45-та минута Вион от корнер, Кох се извисява и с глава стреля до гредата.

В 45+2-та минута Милар отляво нахлува, Турицов изчиства отлично в тъч.

В 45+3-та минута Милар е изведен напред от Фрай, стреля, Бусато с ръка спира, след което Милар подава на Ндойе, който бие слабо - ъглов удар.

В 50-та минута удар на Бургер, Гарсес блокира.

В 51-та минута Гарсес стреля, Комас блокира.

В 56-та минута остро центриране, но Фрай се разминава с удар, това след като Кох бе фаулиран и съдията не даде нарушение.

В 58-та минута Фрай с опит да изведе Амдуни, Матей го затваря - ъглов удар.

В 61-та минута центриране от корнер на Вион, Матей с глава високо, Гарсес бие с глава, Бамба е близо, но вратарят хваща.

В 63-та минута пас от пряк свободен на Вион, Матей с глава, Хиц лови.

В 70-та минута двойно между Гарсес и Турицов, остър пас на бразилеца, Бамба се разминава за малко, но Лопес притиснат от Туфегджич си забива автогол за 1:0.

В 73-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Ндойе.

В 76-та минута Петров играе отлично и намира Бамба, той пробва да върне на Линдсет, Диуф избива към вратата си, но Хиц чисти в корнер.

В 77-та минута удар на Линдсет е блокиран.

В 81-та минута жълт картон за Диуф за нарушение срещу Бамба.

В 82-та минута шут на Вион от пряк свободен в ръцете на Хиц. В същата минута жълт картон за Вион за фаул срещу Милар.

В 85-та минута Кох с отлична намеса в защита спира атака, в същата минута жълт картон за Лопес за фаул срещу Туфегджич.

В 86-та минута центриране от пряк свободен на Туфегджич, Шалай играе с ръка в пеналта, съдията дава фаул на Матей вместо 100% дузпа - престъпно?!

В 90-та минута удар на Шалай е блокиран от Матей.

В 90+3-та минута Диуф бие, Жеферсон блокира.