10. Александър И. Александров (ЦСКА)

• 84мин

19. Марио Йорданов (ЦСКА)

ЦСКА​ разгроми Балкан (Варвара) в пореден мач от първенството на „В“ група.

Двубоят на „червените“ от 32-я кръг на трета дивизия в родния футбол на стадион „Васил Левски“ завърши при категоричното и показателно 7:0.

Хеттрик за домакините реализира Преслав Йорданов, а с гол в дебюта си за тима се отчете юношата на клуба Марио Йорданов.

Футболистите, водени от старши треньора Христо Янев, са безапелационни начело във временното класиране с 88 точки, като имат 29 победи и само едно равенство.

Янев даде почивка на Костадин Хазуров и Ангел Грънчов за днешния сблъсък.

Йорданов откри резултата още в 6-ата минута, а в 16-ата Аясс удвои преднината на „армейците“.

Отново Йорданов в 24-ата минута, както и Галчев още 4 минути след това направиха резултата 4:0.

Хеттрикът на „червения“ нападател стана факт 10 минути преди почивката, а 9 минути преди последния съдийски сигнал в срещата, бе точен и Марио Йорданов, с което бе сложен и краят на днешния „двубой"