Треньори на ЦСКА: Димитър Пенев и Драголюб Симонович
  • Явор Въндев
    81′
  • 89мин

26. Николай Дюлгеров (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с 1:0 Бдин (Видин) в контрола, играна в Правец. Проверката бе и официално представяне на „червените“ за пролетния полусезон. Попадението за ЦСКА дойде едва една минута преди края на срещата, реализирано от каращия проби Николай Дюлгеров. Мачът се проведе под странния формат - 3 полувремена по 30 минути.

Дебют за ЦСКА записа халфът Антонио Томас. Бившият играч на Сарагоса остана на терена през всичките 90 минути, но не се отличи с нещо запомнящо се.

Като цяло „чернените“ показаха изключително слаба игра. Въпреки това, те можеха да излязат напред в резултата, но  Хадад, Адемар и Присо шокираха с невероятни пропуски. Видинчани пропуснаха също една златна възможност като в 82-ата минута удар на Явор Въндев се отби в напречната греда.

На вратата на втородивизионния тим бе пък бившия играч на „червените“ Тодор Кючуков, който се представи на ниво. Една минута преди края на мача, обаче той остана безпомощен след като Николай Дюлгеров засече от воле отбита топка и отбеляза единственият гол в срещата.