• 27
    Карачоров

• 35мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

ЦСКА​ е наказан с лишаване от домакинство за един мач. Решено е мачът да бъде игран на стадиона в Благоевград.

Начало на мача - около 5000 зрители има по трибуните на неутралния стадион в Благоевград. Повечето са привърженици на отбора на ЦСКА. Армейците ще нападат наляво от главната трибуна през първото полувреме. Беласица тръгва от центъра

6' - превес за ЦСКА в началото на мача, без сериозни опасности и пред двете врати

7' - добро подаване на Маркиньос към Янчев наляво, но капитанът на ЦСКА се засуетява и топката му е отнета

13' - продължава натиска на ЦСКА, но нападателите трудно излизат в голово положение

15' - нарушение на границите на наказателното поле за ЦСКА. Топката е поставена фронтално на вратаря 1.Манолов. Маркиньос стреля, но над гредата в аут

16' - Александър Тонев пробива опасно отдясно, но стреля в аут

19' - пропуск за ЦСКА. Тонев напредва отдясно и центрира в наказателното поле, където Маркиньос стреля от три метра с глава, но право в ръцете на вратаря

24' - силен, далечен удар на Маркиньос, но топката минава малко над напречната греда

30' - нова атака на ЦСКА. Удоджи центрира към Котев в наказателното поле на Беласица, но Манолов е по-бърз и лови

35' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Евгени Йорданов - няколко последователни удара към вратата на Беласица. Манолов избива в корнер, зад топката застава Маркиньос, който центрира в наказателното поле. Там Евгени Йорданов засича с глава за 1:0

41' - ЦСКА продължава да владее инициативата след гола. Доста работа има Манолов, докато Беконо нито веднъж не е играл с топката от началото на мача

42' - Янчев намира Маркиньос около точката на дузпата. Бразилецът стреля с глава, но Манолов избива с върха на пръстите си в корнер

43' - ЖК на 17.Милдял за оспорване на съдийско решение

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме -

51' - нервно начало на второто полувреме, изпъстрено с много нарушения и грешни подавания

55' - отлично взаимодействие между Тонев и Удоджи. Чернокожият българин намира Евгени Йорданов на границите на наказателното поле, но неговия удар е блокиран

59' Греда за ЦСКА! - Удожи центрира от корнер към Кирил Котев, който нацелва напречната греда и опасността е предотвратена

61' - първа, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Накуцвайки излиза 21.Удоджи, влиза 9.Владислав Златинов

65' - центриране отляво на резервата Златинов, но Тонев не успява да се възползва от положението

68' - Маркиньос центрира от фаул в наказателното поле на символичните гости, където Евгени Йорданов стреля с глава, но неточно

71' - Маркиньос стреля опасно отдалеч, но Манолов спасява

72' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза голмайстора 19.Евгени Йорданов, влиза 8.Мартин Тошев

75' - Мартин Тошев опитва да изведе хубаво Тонев, но защитник на Беласица избива в последният момент

76' - Тонев отдясно намира Маркиньос, който стреля право в ръцете на вратаря Манолов

79' - Йордан Тодоров пробива по дясното крило, центрира в наказателното поле, но пасът е пресечен от защитата

87' - играта се води предимно в центъра на терена

90' - две минути добавено време

90'+1' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 24.Александър Тонев, влиза 26.Янко Сандански