Турнир: „А“ футболна група 2004/05 (14-и кръг)

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 58мин

2. Радослав Забавник (ЦСКА)

Начало на мача - около 4500 души има на стадиона в Благоевград

5-а мин. - Емил Гъргоров е изведен добре и напредва в наказателното поле, но страничният съдия свири спорна засада

9-а мин. - Гъргоров пробива добре по лявото крило, центрира технично и остро към точката на дузпата, където е Сакалиев, но вратарят го изпреварва и лови

11-а мин. - домакините изпълняват корнер, топката е отправена към далечната греда, но ударът е слаб и топката излиза в аут

14-а мин. - Гъргоров изпълнява отдясно наказателен удар след нарушение срещу Сакалиев, отиграва Янчев, но ударът е неточен

20-а мин. - 0:1 за ЦСКА! 2.Дафков прави неспасяем автогол в своята врата! Велизар Димитров открадва топка и подава на Гъргоров, който от своя страна центрира към Велизар Димитров, но топката е посрещната от Дафков. В желанието си да върне топката играчът я вкара в собствената си врата

21-а мин. - Велизар Димитров напредва по левия фланг и отправя силен остър фаул право срещу вратата на домакините, топката излиза в аут

24-а мин. - най-чистото положение досега за домакините: при изпълнен фаул отляво на наказателното поле, топката е насочена силно точно под рамката на нашата врата, Хмарук я достига, но я изпуска и светкавично след това отново се намесва, за да спаси от гол

28-а мин. - лошо изчистена топка от наказателното поле попада у Муджири, той я връща към Велизар Димитров в наказателното поле, последният веднага стреля силно към вратата, топката минава близко до страничния стълб

33-а мин. - атака на Пирин, Златинов навлиза на скорост в половината на гостите, комбинира със Стойчев, но той не успява да овладее добре топката и опасността преминава

38-а мин. - Стойко Сакалиев пропуска отлична възможност за гол, след разбъркване в наказателното поле на домакините той стреля, но слабо и не затруднява Василев

до 40-а мин. - играта се води предимно в центъра на терена и в половината на домакините, но без силни положение

41-а мин. - грубо нарушение срещу Велизар Димитров, но не е показан никакъв картон. Димитров е изнесен на насилка за медицинска помощ

45-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Сакалиев! Грешка в отбраната на домакините повзоли на Сакалиев да удвои резултата. При изпълнението на ъглов удар, нападателят се извиси над всички и прати топката в мрежата на Василев

45-а мин. - една минута продължениие

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - една смяна има в състава на домакините: на мастото на 18.Бачев в игра е 14.Йосифов

49-а мин. - Хазуров излиза на скорост по дясното крило и центрира силно към Сакалиев, в скока последният се сблъсква с 3.Ирмиев, на двамата се оказва медицинска помощ, след което играта продължава

53-а мин. - от началото на полувремето няма сериозно положение пред нито една от вратите. Играта стана малко по-груба и се води предимно в центъра

58-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА!! Забавник! През последните три минути имаше пет центрирания на червениите в наказателното поле на Пирин. При петото, Забавник е изведен добре отляво в наказателното поле и леко, покрай краката на вратаря, вкарва третия гол

61-а мин. - Тодор Янчев напредва по лявото крило и центрира към Хазуров, който повежда силно топката и вратарят улавя

64-а мин. - първа смяна за червените: излиза 24.Хазуров, в игра влиза 9.Заков

68-а мин. - втора смяна за Пирин: излиза 10.Статев, влиза 16.Златински

69-а мин. - възможност за домакините, Марков засича центриране отдясно и стреля с глава от около 7 метра, но Хмарук успява да улови

70-а мин. - поредицата от несериозни разигравания в наказателното поле, дава възможност 7.Костурков да спечели топка и да бие силно, вратарят ни спасява, но е отсъдена и засада

71-а мин. - трета смяна при домакините: излиза 4. Равнички, влиза 19.Велков

75-а мин. - активният през последните минути Заков центрира топка в наказателното поле към Велизар Димитров, той стреля силно в ръцете на вратаря, топката отхвръква и Сакалиев опитва нов удар, но бие несеризно и вратарят лови

80-а мин. - втора смяна при червените: излиза 8.Велизар Димитров, влиза 4.Маркос Чарас

85-а мин. - последна смяна при армейците: излиза 21.Стойко Сакалиев, влиза 13.Петко Илиев

до 86-а мин. - играта е почти замряла, мачът се доиграва, като че този резултат устройва и двата отбора

90-а мин.- една минута продължение

90+1 мин. - край на мача