Турнир: Първа професионална лига 2021/22 (15-и кръг)

• 54мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

• 79мин

18. Брадли Мазику (ЦСКА) асистенция - Яник-Сони Вилдсхут

В 1-та минута опит за извеждане на Делев в наказателното поле, Лам вади в корнер.

Във 2-та минута от него Делев центрира на първа греда, Жуниньо с глава назад, където Желев стреля и въпреки опита за намеса на Бусато открива резултата - 0:1.

В 4-та минута Кики с бомбен удар от дистанция, Бусато избива в ъглов удар.

В 6-та минута ново центриране и Мухар избива лошо, Желев отблизо бие над вратата.

В 7-та миута грешка на Вион, Делев стреля встрани от вратата. В същата минута Вилдсхут подава отляво, Йомов не успява да уцели добре топката.

В 9-та минута изключително спорна засада дадена на Йомов.

В 11-та минута Кайседо е изведен чудесно, но не успява да овладее добре.

В 13-та минута Делев пробва пас, Бусато избива над вратата.

В 14-та минута идентично центриране от корнер на Делев на първа греда, Жуниньо с глава назад, Йорданов с глава над вратата.

В 15-та минута Йомов отлично краде топката и се впуска напред, закъснява с пас или удар и Желев вади в ъглов удар.

В 18-та минута силен изстрел от дистанция на Кайседо в ръцете на Караджов.

В 20-та минута неотсъдено нарушение на Крумов срещу Йомов.

В 23-та минута остро центриране отдясно, Кери не успява да засече, Вилдсхут пък да я спре.

В 24-та минута Делев пробива отляво, пас и Йорданов бие в ръцете на Бусато.

В 27-та минута триково изпълнение на пряк свободен, Кери и Йомов на Мухар, силно встрани от вратата.

В 28-та минута страхотно подаване на Вион отдясно, Кайседо бие с глава под гредата, Караджов блестящо избива и топката се удря и в гредата.

В 29-та минута нов пас отляво на Мазику, Кайседо не успява да бие, Жеферсон с изстрел блокиран и с ръка, съдията не дава дузпа. В същата минута жълт картон за Кременлиев на скамейката на гостите.

В 32-та минута Вилдсхут е спънат съдията мълчи, Коконов пада сам - свирено е нарушение?!

В 37-та минута Делев с пас отляво в пеналтерията, Матей вади в корнер.

В 38-та минута Йомов центрира, опит за изстрел на Вилдсхут с глава в аут.

В 40-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Желев, супер пресилено.

В 41-та минута Жуниньо с шут отдалеч в гърба на Делев, засада.

В 44-та минута Кери центрира към Матей в пеналта, той с глава продължава, Лам с глава бие в аут.

В 45-та минута отново супер странно отсъждане на рефера, дава нарушение на Вилдсхут срещу Кики, абсолютно нищо подобно не се случи.

В 47-та минута Йомов отлично на Юга, той с лош пас към Вилдсхут спира бърза контра.

В 52-та минута Мазику с неточен изстрел над вратата.

В 54-та минута бърза атака вляво - Вилдсхут през Мазику до Кайседо, не последва удар. В същата минута след центриране от корнер на Йомов, Кайседо се извисява и с глава в левия долен ъгъл на вратата изравнява резултата - 1:1.

В 56-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Жуниньо.

В 57-та минута отново супер странно отсъждане - даден фаул за игра с ръка на Жеферсон, каквато нямаше. Жълт картон за Мазику за протести.

В 58-та минута Делев с опасен удар от пряк свободен, Бусато спасява отлично.

В 59-та минута ново разбъркване пред вратата на армейците, след което Делев изважда топката в аут, но съдията дава корнер.

В 64-та минута Йомов с пас от корнер, Жеферсон с пета пробва да изненада Караджов, който обаче лови сигурно.

В 65-та минута с капитанската лента за гостите е Крумов.

В 67-та минута изстрел на Вилдсхут встрани от вратата.

В 68-та минута жълт картон за Караджов за бавене на играта.

В 69-та минута чудесно извеждане отдясно на Йомов, остър пас към Кайседо, Караджов го изпреварва.

В 74-та минута Вилдсхут получава отляво от Варела и подава, Кайседо бие, но Караджов спасява с крак.

В 75-та минута Йомов е изведен отдясно от Юга, надбягва Кики, но бие неточно в аут. В същата минута жълт картон за Крумов за нарушение срещу Вион.

В 76-та минута центриране на Йомов от пряк свободен, Лам с глава високо над вратата. В същата минута шут на Вилдсхут е блокиран.

В 77-та минута Йомов извежда отлично Кайседо, той спира с гърди в пеналта, но Желев притичва и избива. В същата минута Лам с удар доста над гредата.

В 79-та минута Варела на Вилдсхут, той цъква на Мазику, който нахлува отляво в пеналтерията и бие силно, топката се удря между краката на вратаря и влиза във вратата за 2:1.

В 84-та минута Бусато с шут, който е пресечен от Йорданов, топката се вдига във въздуха, Бусато си я хваща.

В 85-та минута Жеферсон дава на Юга, изстрел, но Караджов вади в ъглов удар.

В 88-та минута опасен пас към Тилев, който обаче е в засада.

В 89-та минута Варела отлично наляво към Вилдсхут, който центрира, но Караджов лови.

В 90-та минута неточен удар на Крумов в аут. В същата минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 90+3-та минута жълт картон за Метс за фаул срещу Желев.

В 94-та минута жълт картон за Юруков за нарушение срещу Йомов.

В 90+5-та минута Стоев блъска отзад Кайседо, съдията мълчи. В същата минута Баи с пробив отдясно, вместо да подаде на двама свободни в пеналта, бие в аут.