23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

• 72мин

11. Жуниван (Беласица)

14:00 - начало на мача. 1500 зрители са на стадиона. Времето е отлично за игра

5-а мин. - Агналдо извежда Брито по лявото крило, последният отправя първи удар към вратата на гостите, но топката излиза в аут

7-а мин. - Агналдо се освобождава от персоналния си пазач, навлиза в наказателното поле на Беласица, успява да отправи удар, но топката е твърде слаба и Иваников лови

9-а мин. - воле на Гъргоров минава на сантиметри встрани от вратата

10-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! Агналдо с летящ плонж с глава прати топката в мрежата на Беласица, след като при разбъркване в наказателното поле на гостите се оказа най-съобразителен и достигна пръв до топката!

14-a мин. - Димитров извежда Агналдо в наказателното поле, но той се забави и топката му бе избита

16-a мин. - удар на Димитров е избит с мъка от Иваников в корнер

19-a мин. - ГОЛ за ЦСКА, 2:0!!!!!! Велизар Димитров е голмайсторът след като пусна топката покрай плонжа на Иваников след двойно подаване с Агналдо

23-a мин. - първа по-сериозна опасност за гостите след силен удар на Жуниван. Ивайло Иванов обаче сигурно лови

27-а мин. - Агналдо напредна добре и подаде на Велизар Димитров. Велизар отправя силен удар, който е отразен в корнер от Иваников

29-а мин. - силен удар на Шакири от около 25 метра излиза в аут

31-а мин. - Емилов проби през центъра, но Георги Антонов успя с шпагат да изчисти топката пред краката му

32-а мин. - Брито засече центриране от корнер и прати топката на сантиметри над вратата

35-а мин. - Велизар Димитров и Агналдо за пореден път тормозят противниковата защита

40-а мин. - първа смяна в отбора на ЦСКА - на мястото на Велизар Димитров влиза Борислав Караматев

44-а мин. - удар от фаул на Галин Иванов попада в очертанията на вратата, но Иваников лови

45-а мин. - 1 минута продължение

Начало на второто полувреме. Зрителите на стадиона вече достигнаха 2000. В отборът на ЦСКА е извършена втора смяна. На мястото на Артим Шакири в игра влиза Христо Янев. Две смени са извършени и в отбора на Беласица - на мястото на Циканделов и Чернев влизат Венцислав Иванов и Веселин Минев

48-а мин. - далечен удар на Янчев минава встрани от вратата

49-а мин. - удар на Милушев е избит добре от голлинията от вратаря ни Иво Иванов

49-а мин. - ЖК за Салис за грубо спъване на Караматев

50-а мин. - Агналдо можеше да вкара, но ударът му бе избит в тъч

52-а мин. - ГОЛ за Беласица - 2:1. При контраатака на гостите топката е центрирана ниско по земя от дясното крило от Мартин Деянов, Жуниван се оказва сам срещу Ивайло Иванов и не пропуска да се разпише

56-а мин. - Агнладо извежда Гъргоров в удобна позиция, но топката му е избита

57-а мин. - дузпа за ЦСКА, ЖК за Веселин Минев от гостите, който грубо поваля играч в червено в наказателното поле

58-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА!!! Гъргоров бие отсъдената дузпа и е безпогрешен.

59-а мин. - последна смяна за армейците - на мястото на Агналдо влиза Макриев - това дебют на Макриев с червената фланелка

61-а мин. - ЖК за Диней за фаул срещу Янев. Това е трети жълт картон за отбора на гостите

72-а мин. - ГОЛ - 3:2. Жуниван бележи второто попадение за Беласица

83-а мин. - триходова комбинация на Беласица завършва с бомбен удар на Мартин Деянов, отразен с невероятен рефлекс от Иво Иванов

89-а мин. - Гъргоров прави опит да преодолее трима в наказателното поле на гостите, но топката му е избита

90-а мин. - Макриев излезе сам срещу Иваников, но остави топката да тупне пред него и Иваников улови

2 минути продължение

90+2 мин. - край на мача