9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Густаво Бусато

2. Юрген Матей (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

• 76мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

Преди мача наградите си от церемонията за футболист на България получиха Юрген Матей - за  гол на годината, за най-добър защитник на българското първенство, и за най-добър чужденец в българското първенство; Жорди Кайседо за чужденец на българското първенство; Георги Йомов за трето място в анкетата за футболист на годината за 2021; Стойчо Младенов за второ място за треньор на годината.

В 13-та минута удар на Ненов встрани от вратата, след пас на Николов, но има и засада.

В 19-та минута Гарсес отляво на Чарлз, негов пас е блокиран в наказателното поле.

В 23-та минута спестен жълт картон за Фераресо за умишлена игра с ръка. В същата минута Жеферсон отклонява за Мухар от пряк свободен, удар високо над вратата.

В 25-та минута Чарлз е изведен от Юга в пеналта, Ничев го спира непозволено, съдията не дава дузпа.

В 26-та минута Гарсес получава отличен пас от Баи, преодолява Николов и Костов и вкарва своя дебютен гол за 1:0.

В 28-та минута жълт картон за Миланов за нарушение срещу Кайседо. Центриране от пряк свободен на Жеферсон, Матей с глава в ръцете на Костов.

В 33-та минута Гарсес измъква топка и подава на Кайседо, Турицов не успява да бие, следват удари на Баи - блокиран и на Мухар - неточен.

В 34-та минута Кайседо получава великолепен пас от Бусато, след което финтира Миланов и с прецизен удар в ъгъла увеличава на 2:0.

В 38-та минута Кайседо получава от Юга и надиграва Миланов, според съдията след нарушение, изключително спорно.

В 42-та минута Чарлз отнема топка в пеналтерията, според съдията отново след фаул.

В 44-та минута шут на Фасе, рикошет и корнер. В същата минута от него Ненов вдига, Ничев на първа греда с глава в аут.

В 45+1-та минута Жеферсон с центриране от ъглов удар на задна греда, Матей се извисява над защитник и с глава бие в срещуположния ъгъл, Георгиев пробва да избие с глава, но топката влиза за 3:0.

В 46-та минута Кайседо подава към Юга, силен удар над вратата.

В 48-та минута голяма грешка на Мухар, който извежда Бентахар, той бие, но Бусато сигурно избива.

В 52-та минута Гарсес е изведен отдясно от Кайседо, но пасът му към нахлуващите Чарлз и Баи е неточен.

В 56-та минута Турицов с пас отдясно, Баи и Чарлз си пречат взаимно за добър удар,

В 61-та минута Чарлз е изведен от Юга отляво, вдига топката, но Турицов се разминава с удар с глава на милиметри.

В 63-та минута изстрел покрай вратата на Юга от пряк свободен.

В 69-та минута жълт картон за Ивайлов за фаул срещу Мухар.

В 74-та минута Кръстев е изведен отляво и пуска пас в наказателното поле, защитник избива в корнер.

В 76-та минута Матей се оказва на левия фланг на атаката и обръща по чудесен начин надясно, Йомов овладява и финтира Николов, след което с диагонален удар вкарва за 4:0.

В 78-та минута Кръстев елегантно с пета извежда Вилдсхут, той преодолява добре Миланов, но след това бие в ръцете на Костов.

В 81-та минута пас на Йомов от ъглов удар, Кръстев с глава в аут.

В 82-та минута Матей и Кох се справят с Бентахар.

В 84-та минута Вилдсхут се бори отляво и подава, Кръстев не стига до топката за малко.

В 85-та минута Мухар получава отляво и центрира остро, Миланов чисти в ъглов удар. В същата минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Хр. Петков.

В 88-та минута блокиран изстрел на Кръстев.

В 89-та минута Кръстев пак извежда Вилдсхут добре, следва лош пас към нападателите.