• 20
    76′

14. Меледже Омнибес (Ботев Пд)

Начало на мача. Червените ще играят първи с топката.

3 минута. Удар на Фернандо Виана, Китанов се намесва сигурно.

7 минута. Равностойно начало на мача. Игра предимно в центъра на терена.

12 минута. Грешка в защитата на армейците. Фернандо Виана излиза сам срещу Китанов, но вратарят се намесва блестящо и избива в корнер.

14 минута. Дюлгеров получава медицинска помощ и ЦСКА е временно с 10 човека на терена.

16 минута. Смяна в състава на ЦСКА. Манолев влиза на мястото на Дюлгеров.

17 минута. Първа сериозна опасност пред вратата на гостите. След изпълнение на ъглов удар Чорбаджийски нанесе силен удар с глава, който обаче мина на сантиметри над гредата.

19 минута. Жълт картон за Антонио Вутов от Ботев за нарушение срещу Руи Педро.

20 минута. Добър пробив на Манолев. Пинто центрира, но ударът на Нунеш е неточен.

21 минута. Далечен удар, който не затруднява Китанов.

22 минута. Страхотен пробив на Каранга. Топката стига до Симао, който е спънат в наказателното поле. Съдията обаче оставя играта да продължи.

25 минута. Корнер за ЦСКА. Руи Педро стреля с глава, но Чворович е на мястото си.

26 минута. Отново Чворович предотвратява по-сериозна опасност за своята врата.

28 минута. След колебливото начало ЦСКА установи контрол над събитията на терена.

32 минута. Гостите се бранят организирано. Чистите положения все още липсват.

39 минута. Продължителна атака на ЦСКА завършва с удар на Руи Педро, който минава малко над вратата на Чворович.

45 минута. 2 минути добавено време.

Край на първото полувреме.

46 минута. Начало на второто полувреме. Без промени в двата състава.

48 минута. Факли и димки в Сектор Г, който отново е на висота.

50 минута. Жълт картон за Давид Симао.

52 минута. Армейците са по-активният отбор на терена, но чистите голови положения все още отсъстват.

53 минута. Силен удар на Рубен Пинто, но високо над гредата.

54 минута. Центриране на Антон Недялков. Чворович лови.

61 минута. Натиск на ЦСКА, но положения пред Чворович все още няма.

62 минута. Кевин Меркадо заменя Арсенио Нунеш.

71 минута. Остро центриране. Чворович обаче изпреварва Каранга.

73 минута. Далечен удар на Неделев. Без проблеми за Китанов.

74 минута. Спорна ситуация в наказателното поле на Ботев. Играч на гостите играе с ръка, но съдията остава безмълвен.

79 минута. Най-чистото положение в мача. Каранга прехвърли Чворович, но защитник на Ботев чисти от голлинията.

81 минута. Кирил Десподов заменя Кевин Кумемба.

84 минута. Червен картон за Омнебес от Ботев.

90 минута. 4 минути добавено време.