• 60мин

13. Мишел Еспиноза (Ботев Пд) асистенция - Тодор Неделев

• 90+2мин

10. Стефано Белтраме (ЦСКА)

Преди началото на мача подаръци по случай 79-ия си рожден ден получи легендата Димитър Якимов от ръцете на директора и легенда на тима Пламен Марков.

В 4-та минута удар от дистанция на Юга в аут.

В 5-та минута невероятни пропуски - първо Тиаго изведе Соу брилянтно, гамбиецът спря трудно, но все пак отправи силен удар спасен от Георгиев, а Енрике сам срещу вратата направи по-трудното и от два метра стреля в аут.

В 11-та минута жълт картон за Шоколаров за фруб фаул срещу Санкаре.

В 12-та минута от пряк свободен центриране на Кери, вратаря събаря Бандаловски, съдията свири фаул?!

В 15-та минута Соу е изведен, бори се и подава, след рикошет топката попада у Кери, който бие на сантиметри встрани от вратата.

В 19-та минута след бърза контра се стига до рикошет и Санкаре с глава отдалеч за малко не изненада Георгиев - ъглов удар. След него разбъркване и ново разбъркване.

В 21-та минута центриране на Цикарски, Илиев с глава над вратата.

В 23-та минута след центриране от пряк свободен изчистване, Мазику с удар, който е блокиран, Антов я овладява и оставя на Санкаре, който с бомбен удар под гредата едва не скъсва мрежата за 1:0.

В 26-та минута жълт картон за Вутов за изключително груб фаул срещу Мазику, можеше и да е червен.

В 28-та минута от пряк свободен директен удар на Тиаго, Георгиев избива, Санкаре с нов удар - рикошет и корнер. След него удар на Тиаго над вратата.

В 31-та минута двойно подаване между Мазику и Кери, Бандаловски избива.

В 33-та минута центриране от пряк свободен, Бандаловски с глава в аут избива.

В 35-та минута жълт картон за Антов за нарушение срещу Илиев, капитанът ни игра с топката...

В 37-та минута продължителна атака на армейците е спряна заради псевдонарурешние на Турицов...

В 45-та минута самостоятелен пробив на Кери завършва с удар малко над вратата.

В началото на второто полувреме красива хореография на Сектор Г с емблемата на тима и много факли.

В 49-та минута Кери е изведен и фаулиран, но все пак подава на Соу, който бие, но е блокиран.

В 55-та минута Педросо центрира, Илиев с изключително посредствен опит за задна ножица.

В 58-та минута центриране отляво, след което удар на Неделев в ръцете на Бусато.

В 60-та минута центриране, Илиев с опит за удар, Антов чисти в ъглов удар. От него Неделев центрира, Еспиноза е изтърван от Санкаре и с глава вкарва в десния ъгъл на вратата за 1:1 през ръцете на Бусато.

В 62-та минута Тиаго извежда Соу сам срещу вратаря, гамбиецът бие в краката на Георгиев.

В 65-та минута удар на Юга отдалеч в аут.

Между 66-та и 70-та минути нова хореография на Сектор Г с опънато знаме и факли.

В 72-та минута продължително разбъркване пред наказателното поле на пловдивчани - корнер. От него пас в наказателното поле и Гълъбов с глава в аут.

В 74-та минута Енрике пробива отдясно - центрира и топката е избита в ъглов удар.

В 75-та минута двойно подаване между Мазику и Белтраме, италианецът е изпреварен.

В 76-та минута жълт картон за Педросо за фаул срещу Енрике.

В 79-та минута Илиев с центриране, Гълъбов избива в корнер.

В 80-та минута жълт картон за Балтанов за реакция към съдията.

В 85-та минута хубав удар на Тиаги от дистанция, Георгиев с мъка избива в корнер.

В 87-та минута нов силен удар на Тиаго отдалеч, пак за малко в аут.

В 89-та минута жълт картон за Тиаго за нарушение срещу Шоколаров.

В 90-та минута спестен жълт картон за Работов за фаул срещу Соу.

В 92-та брилянтен удар на Белтраме от пряк свободния точно пред наказателното поле в левия ъгъл, Георгиев пробва да избие, но шутът е много силен и топката влиза под гредата за 2:1.

В 93-та минута жълт картон за Белтраме за съблечена фланелка след гола.