• 33мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Тибо Вион

• 42мин

11. Матиас Фаетон (ЦСКА) асистенция - Йонатан Линдсет

Преди мача част от легендарните футболисти изковали успеха срещу митичния Ливърпул са поздравени от признателната червена публика.

В 1-та минута армейската публика показва своето справедливо отношение към комичното ръководство на БФС и мъпета избран за президент на тази организация.

Във 2-та минута спестен жълт картон за Видев за фаул срещу Каранга.

В 5-та минута жълт картон за Николов за удар с лакът в лицето на Бусато.

В 6-та минута двойно подаване между Кареасо и Каранга, но защитата се справя.

В 7-та минута шут от дистанция на Емануел в гърба на Турицов, оттам закача и ръката му, но няма как да бъде свирена дузпа.

В 8-та минута Фаетон бие в ръцете на Игонен.

В 9-та минута спестен жълт картон за Перера за фаул срещу Каранга.

В 10-та минута очевидно нарушение срещу Юга на Карабельов не е свирено изобщо?! В същата минута Папазов балонно над вратата.

В 14-та минута отново познатите скандирания за БФС този път от феновете на Ботев Пловдив.

В 23-та минута Вион нахлува отляво и подава остро, Линдсет се разминава с топката за милиметри.

В 24-та минута двойно между Петров и Каранга води до удар на бразилеца - блокиран от двама.

В 25-та минута в продължение на предищната атака Вион с изстрел от дистанция, Игонен избива, но там е Линдсет, който отблизо матира вратаря за 1:0.

В 29-та минута Фаетон нахлува отляво, финтира и бие, Игонен вади в корнер.

В 31-та минута нахлуване и пас на Вион към Каранга, който за малко не стига до топката, но има и засада.

В 32-та минута центриране на Вион отляво, Чернев избива с глава, Кареасо от въздуха акробатично под гредата, Игонен отлично с една ръка вади в ъглов удар.

В 33-та минута Фаетон бие отдалеч, рикошет и корнер.

В същата 33-та минута Вион с пас от него, Каранга с прехвърлящ удар с глава покачва на 2:0.

В 35-та минута Емануел хваща с ръка Петров отзад и го праща на земята, а след това вкарва топката във вратата, но съдията, разбира се, свири нарушение.

В 36-та минута жълт картон за Чернев за протести.

В 41-та минута жълт картон за Перера за нарушение на Линдсет.

В 42-та минута Вион слага топката на главата на Каранга от пряк свободен отдясно, бразилецът разстрелва Игонен за втори път, като прави резултата класически - 3:0.

В 44-та минута Емануел с финтове и подаване, Шакич избива. В същата минута изстрел от дистанция на Попов в ръцете на Бусато.

В 45+1-та минута Емануел срещу двама, стреля, рикошет и корнер.

В 47-та минута Емануел е изведен отляво и бие покрай вратата.

В 48-та минута Емануел бие, но много над напречната греда.

В 51-та минута шут отляво на Папазов, Махмутович избива несръчно, Бусато лови.

В 52-та минута пирошоу в Сектор Г.

В 56-та минута Линдсет с пас в наказателното поле, Каранга с глава стреля, Игонен избива трудно в ъглов удар.

В 59-та минута Папазов на Емануел, той успоредно на голлинията, но там няма футболисти в жълто.

В 60-та минута Махмутович с щпагат спира откъсващия се Емануел. В същата минута Фаетон с мощен изстрел встрани от вратата.

В 64-та минута жълт картон за Скаршем за фаул срещу Карабальов.

В 65-та минута Карабельов иска да подаде, топката е спряна с глава от пресиращия Линдсет и попада във Фаетон, който овладява и с красив шут прави резултата 4:0.

В 67-та минута Попов извежда Емануел отлично, Бусато излиза, но е преодолян, там обаче е Махмутович, който избива.

В 68-та минута Акере отдясно бие, Петров избива в корнер. В същата минута супер неточен удар на Акере, защитата се справя.

В 71-та минута Линдсет прекрасно извежда Каранга, който копва топката, но тя излиза малко над вратата, има и засада.

В 72-та минута Емануел бие встрани от вратата.

В 74-та минута Попов бие, Бусато избива уверено, преди това Петров спря Брахими.

В 76-та минута Скаршем стреля, Игонен лови.

В 80-та минута Асприля получава и дава отлично на Кареасо, който си поведе силно и губи.

В 81-та минута жълт картон за Брахими за фаул срещу Шакич.

В 86-та минута Акере бие отдалеч, блокиран е от Вион. В същата минута Попов извежда страхотно Брахими, който бие, но Бусато излиза и с глава спира топката, след това и Балтанов отправя удар, но Бусато въпреки удара в главата спасява.

В 90-та минута Укаки подава на Акере, той бие с глава, Бусато лови.

В 90+2-та минута жълт картон за Антонов за нарушение срещу Перера.