32. Алин Шерони (Ботошани)

• 83мин

Напуснал без смяна

16. Георги Чорбаджийски (ЦСКА)

В загрявката на мача, Бисмарк Чарлз и Михай Роман II, които бяха титуляри се контузват и на тяхно място ще играят Павел Жабов и Вирджил Пинсон.

Във 2-та минута двойно между Жабов и Хайнц, но защитник избива.

В 6-та минута центриране от пряк свободен на Хайнц, Кох скача, но Шерони с глава забожда топката в мрежата си - 1:0.

В 10-та минута Иванов бие след пас на Пинсон, блокиран от Кох.

В 17-та минута Хайнц е изведен отляво и центрира, защитник избива пред Чорбаджийски, но има и засада.

В 20-та минута шут на Линдсет с блокиран от Флореску.

В 26-та минута Пинсон с пас отляво, Иванов бие в аут.

В 37-та минута центриране от корнер, Садику бие с глава над вратата.

В 40-та минута пас от корнер, Линдсет на първа греда с глава, топката е избита от защитата. В съшата минута пас към Пинсон отляво, Вион го надиграва в пеналта.

В 42-та минута грешка на румънците, Хайнц не стига до топката за милиметри, вратарят излиза и спасява.

В 44-та минута Флореску центрира от корнер, Садику пак с глава в аут.

В 45-та минута продължителна млада червена атака, добри намеси на Папазов и Чорбаджийски. В същата минута Иванов с отличен пас към Головка, Евтимов спира удар с крак и после лови.

В 45+1-та минута нова атака и пас в коридор на Головка, Евтимов спира страхотно удар на нападателя.

В 45+4-та минута жълт картон за Илаш за фаул срещу Вион.

В 49-та минута удар с глава на Мутомбо в ръцете на Евтимов.

В 57-та минута с влизането си Антонов даде пас на Александров, той към Папазов, но лошо и високо.

В 62-та минута Лима над вратата от пряк свободен.

В 63-та минута след смените с капитанските ленти са Вион и Камара.

В 65-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Къръушу.

В 67-та минута Камара е изведен и преодолява Дончев, но има и засада.

В 69-та минута Шагоян бие в ръцете на Ураке.

В 76-та минута страхотно нахлуване на Антонов отдясно, пасът му е пресечен от Садику - ъглов удар.

В 78-та минута шут на Камара в аут след пас на Лима.

В 83-та минута Чорбаджийски излиза без смяна.