19. Патрик Елер (Вакер)

• 42мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

15. Кристиян Малинов (ЦСКА)

ЦСКА​ и Вакер играят лятна контрола във Фулпмес. Мачът се играе в едно полувреме от 45 минути

Начало на мача.

2 минута. Дебют за новото попълнение Енрике.

7 минута. Равностойно начало на мача. Все още няма чисти положения.

11 минута. Две последователни центрирания в наказателното поле на Вакер, но защитата на австрийците се справя.

12 минута. Далечен удар на Патрик Келер. Без проблеми Китанов лови.

15 минута. Прекрасно центриране на Стойчо Атанасов, но бранител докосна топката преди Каранга да я насочи в мрежата.

21 минута. Играта е изпъстрена с единоборства и голови положения в последните минути няма.

23 минута. Отново добър пробив на Атанасов, но Каранга не успя да пробие сгъстената защита на Вакер.

25 минута. Удар на Малинов високо над вратата.

32 минута. Хубав пробив на Меркадо, който намери Енрике. Неговото центриране обаче бе уловено от вратаря на Вакер.

35 минута. Страхотен шанс за ЦСКА. Енрике с остро центриране към Каранга, но неговият удар мина на сантиметри от гредата.

36 минута. ГОООООЛЛЛЛЛ! Каранга намери Кубемба на чиста позиция и конгоанецът с техничен удар откри резултата!

39 минута. Патрик Елер изравнява с глава след пряк свободен удар.

42 минута. ГООООЛЛЛ! Незарбирателство в защитата на Вакер. Каранга благодари за жеста и вкара на празна врата.

45 минута. ГООООЛЛЛ!! Кристиян Малинов се разписа с фамозен удар в горния десен ъгъл на вратата на Вакер.