• 76мин

21. Макдоналд Муканси (ЦСКА)

• 88мин

10. Захариевски (Вардар)

ЦСКА​ разгроми македонския шампион Вардар с 4:1 в контрола, играна на стадион „Българска армия“. Червените доминираха на терена въпреки решението на треньора Стойчо Младенов да пусне футболисти, които рядко влизат в игра в мачовете от първенството. Още през първото полувреме с пропуски се отличиха бразилецът Агналдо Перейра и аржентинецът Чарас. Все пак ЦСКА стигна до гол в 40-ата минута. Чудесен пас на Мукаси бе оползотворен от дошлия от Флуминенсе Агналдо. Преди това бившият играч на Пирин Марио Петков удари лявата греда на вратаря на домакините Стоян Колев. Вторият гол за армейците падна в 45-ата минута, когато след добра комбинация между Брито и Чарас, Галин Иванов бе оставен непокрит в наказателното поле и вкара топката зад вратаря Йовчев. След почивката се разигра Христо Янев - Джуджето, който в 56-ата минута с техничен удар от фаул направи 3:0. Последният гол за армейците бе доста куриозен. В 76-ата минута резервният вратар Зекер се опита да спаси една топка, която излизаше в корнер. Вместо това обаче той я върна в краката на Янев, който подаде към Мукаси и нападателят от ЮАР вкара за 4:0. Почетното попадение за Вардар вкара Захариевски от дузпа, свирена за нарушение на вратаря Венци Велинов.