• 37мин

• 67мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

Край на мача

90 мин. Дюлгеров нахлу от дясно, центрира и играч на Верея изби в корнер. Четвъртият съдия вдигна две минути продължение

85 мин. Александър Барт също прави своя дебют с екипа на ЦСКА. Той влезе на мястото на Николай Бодуров

80 мин. влезлият преди малко Атанас Панов от гостите, който получи жълт картон, влезе остро в краката на Дюлгеров, но съдията не отсъди фаул и даде тъч в полза на Верея

76 мин. дебют с червената фланелка направи Раул Лое, който замени Кристиян Малинов

74 мин. ЦСКА продължава да владее инициативата, като не оставя своя противник да играе с топката

67 мин. ГООООЛ! ЦСКА повежда с 3:0, след като Фернандо Каранга засече с глава от близо топката в мрежата на гостите - негов осми гол за сезона

65 мин. греда за ЦСКА! Фернандо Каранга засече топката с бедро, но уцели горната греда, а при добавката стреля от външната страна на мрежата

63 мин. влезлият преди малко като резерва Енрике шутира силно, но вратарят спаси

62 мин. Тиаго Родригес достигна топката на аут линията и я върна в наказателното поле, но нищо опасно за гостите

55 мин. технично отиграване на Кулма достига до Дюлгеров, но нищо опасно не стана пред вратаря на гостите

53 мин. няколко футболисти на ЦСКА пропуснаха удар след удар в една атака, като се разминаха Дюлгеров, Каранга и Кулма, а в крайна сметка топката излезе в ъглов удар

49 мин. нов ъглов удар в полза на армейците. След неговото изпълнение топката попадна в Александър Дюлгеров, който си вдигна топката и със задна ножица нацели горната греда

47 мин. ЦСКА владее инициативата и след почивката. Многоходовите комбинации стигат до ъглов удар в полза на домакините

Начало на второто полувреме

Край на първите 45 минути

44 мин. ЦСКА продължава да пресира своя противник и отново отне топката още в началото, когато гостите опитаха да осъществят атака. При центрирането Каранга не успя да отиграе добре с глава, а реферът Драганов отсъди фаул в нападение

42 мин. Каранга нахлу мощно от ляво, но на границата на наказателното поле Мирослав Енчев го спря с шпагат, за което получи жълт картон, а ЦСКА правото да изпълни пряк свободен удар

41 мин. Кулма се прояви и в защита, след като отне топката, подаде я с външен фалц към Каранга, който опита триково с пета, но футболист на гостите я пресече

37 мин. ГОООООЛ ЗА ЦСКА! Бърза атака на ЦСКА завърши с ново попадение. Кулма и Каранга излязоха двама на един, Густаво Кулма опита да намери връхлитящия голмайстор, но шпагатът на Джемиа успя да парира подаването. Топката попадна отново в Кулма, който с мощен шут от 7-8 метра щеше да скъса мрежата зад Аргилашки - 2:0!

36 мин. бърза атака на Недялков е спряна с фаул отзад на Илиян Йорданов, за което не последва жълт картон

35 мин. ЦСКА изнесе играта в половината на Верея, но подаванията на червените не могат да разкъсат сгъстената отбрана на старозагорци

29 мин. гостите загубиха топката, ЦСКА осъществи бърза контраатака, като великолепно подаване по земя на Тиаго изведе Десподов очи в очи с вратаря Аргилашки. Нападателят на червените копна елегантно топката, тя прехвърли стража, но за съжаление мина на сантиметри от страничната греда

27 мин. ЦСКА прие малко играта в своята половина, където разиграва. Гостите спечелиха тъч, а след това и корнер

23 мин. комбинация между Каранга, Кулма и Тиаго, като и тримата отиграха топката с глава, завърши малко пред наказателното поле на старозагорци

20 мин. Кирил Десподов опита да догони бърза топка, изпратена към наказателното поле, но защинтикът на гостите Селим Джемиа спечели единоборството

18 мин. Чорбаджийски опитва подаване към Кулма, топката срещна ръката на Георги Андонов, но реферът Драгомир Драганов отсъди играта да продължи

17 мин. остро центриране от ляво на Недялков, но защитник на Верея избива в ъглов удар под носа на Десподов

14 мин. пробив от дясно на Десподов, нов ъглов удар в полза на червените

13 мин. ЦСКА продължава да атакува и не позволява на своя противник да минава централната зона. центриране от дясно не успя да достигне до Фернандо Каранга, който в наказателното поле беше изпреварен от защитник в синьо

11 мин. бърза атака на ЦСКА. Фернандо Каранга проби от ляво, подаде на Кирил Десподов на границата на наказателното поле, но той се засуети и стреля над гредата. Топката беше отбита леко от стража на Верея - корнер

7 мин. 1:0 за ЦСКА!!! Густаво Кулма се възползва от отбита топка от границата на наказателното поле и не без помощта на вратаря Аргилашки откри резултата

6 мин. Кулма пробва остро подаване около дъгата на наказателното поле на гостите, но топката дойде дълга за Тиаго Родригес

5 мин. гостите опитват първа по-сериозна атака към вратата на армейците, но тя завършва с тъч

4 мин. пробив от ляво на Недялков и центриране в наказателното поле, което е уловено лесно от Аргилашки

2 мин. ЦСКА владее топката от самото начало, няколко центрирания в наказателното поле на гостите, но без заплаха за вратаря