• 47мин

19. Ян Коваржик (Виктория)

• 67мин

77. Марко Алвир (Виктория)

В 7-та минута страхотна намеса на Жеферсон след като избива удар от самата голлиния на Богел.

В 10-та минута добра изява на Давидов в защита срещу Ржезник - избива в корнер.

В 12-та минута заучено положение и пас към Коваржик, той отклонява към Ржезник, но въпреки, че остава сам срещу вратата, играе с ръка и топката излиза в аут.

В 18-та минута Давидов пробива след пас на Соломон-Отабор, но ударът ме е блокиран от Брабец - корнер.

В 23-та минута хубав пас на Хлоушек към Коваржик и само добрата намеса на Черниаускас спасява вратата.

В 33-та минута Чермак с удар от границата на наказателното поле, блокиран от Гълъбов.

В 39-та минута след грешка на Жеферсон, Каямба пробива отдясно и центрира към другия фланг, Хлоушек поема и намира Коваржик, който открива резултата с удар от наказателното поле - 1:0.

В 47-та минута след лоша намеса на Пинто, с която практически извежда Коваржик, нападателя стреля по диагонал и покача на 2:0.

В 48-та минута Соломон-Отабор е спънат от Брабец в опасна ситуация, не само липсва картон, но и фаул за армейците.

В 50-та минута Буха с удар от дистанция - блокиран.

В 55-та минута след излизането на Пинто, Чорбаджийски с капитанската лента.

В 58-та минута пропуск на Чермак, след комбинация с Ржезник - удар в аут.

В 66-та минута центриране на Каямба и Алвир пробва удар с глава - аут.

В 67-та минута нова грешка в защитата на армейците - Гълъбов връща слабо към Черниаускас, Алвир отнема топката, Черниаускас я закача с крак, но не успява да избие, Алвир я повежда отново, Чорбаджийски пробва да я изчисти, но след рикошет в крака на Алвир, топката влиза във вратата за 3:0.

В 73-та минута след два поредни груби нарушения на Хлоушек срещу Ахмедов, защитникът получава заслужен жълт картон.

В 76-та минута Юрич закъснява да намери топката в наказателното поле след центриране.

В 84-та минута удар отдалеч на Хори, Черниаускас лови сигурно, в същата минута пас на Смоленски към Белтраме, който стреля от малък ъгъл в ръцете на вратаря.

В 88-та минута чудесен пас на Гълъбов кум Енрике на левия фланг, той пробива и е спрян от вратаря в наказателното поле, Белтраме притичва и овладява, но е спънат с ръка от Хрушка, но съдията не дава чиста дузпа за армейците, в същата минута Чермак стреля встрани от вратата.