• 52мин

10. Георги Илиев (ЦСКА)

• 86мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

ЦСКА​ победи с категоричното 2:0 силния полски тим Висла Краков в първата си приятелска среща за 2008 година. Попаденията за армейците бяха дело на Георги Илиев в 52-ата минута и Удоджи в 86-ата минута.

Въпреки редицата проблеми пред Стойчо Младенов и неговия екип, нашите демонстрираха отличен футбол срещу сериозен противник.

Армейците бяха по-добрият тим през цялата среща, но няколко пропуска на Зе Руи попречиха на възпитаниците на Стойчо Младенов да поведат в резултата още през първата част. Именно португалецът бе най-активен в първите 45 минути на мача.

През второто полувреме армейците взеха инициативата още в началото и в 52-ата минута, влезлият като резерва - Гарсес спечели фаул около дъгата пред вратата на Висла. Зад топката застана Георги Илиев, който не остави шанс на вратаря на поляците.

След попадението червените се поуспокоиха, което бе използвано от поляците и те на свой ред създадоха една две опасности, с които при повече късмет можеха да изравнят. В 86-ата минута Удоджи вкара втори гол за ЦСКА. Той бе изведен сам срещу полския вратар. Успя да го преодолее и без проблеми прати топката в мрежата.