• 78мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА) асистенция - Станислав Манолев

21. Кевин Кубемба (ЦСКА) асистенция - Енрике

Край на мача

90 мин. 6:1 за ЦСКА! Кевин Кубемба откри головата си сметка за червените през този сезон. Конгоанският нападател получи технично подаване от Енрике с пета, пребори се за топката и я провря покрай вратаря Иванов

86 мин. ЦСКА открадна топката в центъра на терена, кълбото се озова в Манолев, който подаде в наказателното поле, но резервата Енрике не успя да нанесе добър удар

84 мин. Долапчиев е фаулиран около дъгата на наказателното поле, а след изпълнението на фаула, нищо страшно нямаше за вратата на ЦСКА

78 мин. ГООООЛ ЗА ЦСКА! Червените отново увеличават преднината си, след като Рубен Пинто се възползва от неразчетено излизане на вратаря на гостите Михаил Иванов и вкара топката във вратата за 5:1!

77 мин. Кирил Десподов, който преди минути влезе в игра на мястото на Атанасов, открадна топката в центъра на терена, нахлу в наказателното поле и стреля неточно

73 мин. Атанасов центрира добре от дясно, топката попадна в Рубен Пинто, който не успя да я насочи във вратата

64 мин. Манолев намери непокрития в наказателното поле Кевин Кубемба, който не успя да реализира от 4-5 метра

60 мин. Греда за ЦСКА и гол за Витоша! Тиаго центрира от корнер, топката попадна в Рубен Пинто, който разтресе горната греда. В ответната атака гостите от Витоша върнаха едно попадение, което беше дело на Григор Долапчиев

58 мин. Кулма върна топката от аут линията, Тиаго я пропусна, тя попадна в Кристиян малинов, който отправи удар с левия крак от границата на наказателното поле, но срещна тялото на защитник в зелено

54 мин. ГОООООЛ ЗА ЦСКА 4:0! Стойчо Атанасов нахлу от дясно на скорост, центрира точно във вратарското поле, където Тиаго Родригес беше непокрит и с глава от близо направи преднината на червените още по-голяма

53 мин. Станислав Манолев центрира от дясно, Кулма свали технично на Тиаго, който не стреля добре. След това последва мощен шут на Недялков, но Иванов отрази

51 мин. Густаво Кулма центрира от наказателното поле, топката се удари в ръката на защитник, но реферът Ставров не отсъди 11-метров наказателен удар в полза на ЦСКА

50 мин. Стойчо Атанасов проби от дясно, центрира в наказателното поле, но защитник в зелено изби, а вратарят на тима от бистрица улови топката

48 мин. пробив на Кулма от ляво, остро центриране, което е успоредно на вратата, но стражът на Витоша Иванов лови топката

46 мин. Стефан Христов от Витоша се измъкна от червената защита и отправи удар, но той беше слаб и попадна в ръцете на армейския страж Черниаускас

Начало на второто полувреме

Край на първата част

44 мин. пробив на Манолев от дясно, той е задържан от Петко Цанков, за което футболистът на гостите получи жълт картон

42 мин. Рубен Пинто опита да избие топката с глава, но без да иска я насочи към собствената си врата, но вратарят Черниаускас следеше играта и улови без проблеми

38 мин. ГОООООЛ ЗА ЦСКА! Стойчо Атанасов спечели корнер, а след неговото изпълнение от Тиаго, топката беше пратена във вратата отново от капитана Чорбаджийски, а изстрелът му беше с глава 3:0! Втори гол в мача за централния защитник на армейците

35 мин. Центриране от ляво на гостите, Николай Бодуров не отигра по най-добрия начин, топката попадна в непокрития в наказателното поле Долапчиев, който стреля слабо и точно в ръцете на Черниаускас

31 мин. Кутев излезе на добра позиция срещу Черниаускас, но Недялков с шпагат успя да блокира удара

30 мин. Манолев шутира от 25 метра, топката беше насочена към Каранга, който се отскубна от защитата на Витоша, но ударът му мина в страни от вратата, а същевременно и беше отсъдена засада на нападателя

29 мин. Густаво Кулма спирнтира по лявото крило, но е блокиран от Гьонов и той чисти в корнер. След това последва мощен шут на Манолев от границата на наказателното поле, който попадна в тялото на капитана на гостите Николай Христозов

26 мин. Атака на Григор Долапчиев завършва с фаул срещу нападателя на Витоша, а след изпълнението му, Каранга чисти с глава в ъглов удар

23 мин. Тиаго шутира от статичното положение, но топката профучава на сантиметри от далечната греда на вратата на Иванов

22 мин. Играчите на Витоша Бистрица задържат продължително топката, но атаката им се разбива още в зародиш. При последвалото нападение на ЦСКА, реферът отсъжда фаул в полза на червените

19 мин. нов ъглов удар в полза на ЦСКА, но нищо опасно пред вратата на гостите

16 мин. Първи удар в очертанията на вратата на ЦСКА, отправи го Григор Долапчиев, но опитът му от около 30-тина метра попадна в ръцете на Черниаускас

13 мин. ГОООООЛ ЗА ЦСКА! Армейците удвояват преднината си Манолев подаде в дясно на Тиаго, който навлезе на скорост, подаде успоредна на вратата и връхлитащият Фернандо Каранга направи 2:0 с 6-ия си гол за сезона

11 мин. Тимът на Витоша опитва да атакува, но действията на зелените се разбиват далеч пред Черниаускас

8 мин. Армейците продължават своя натиск и търсят второ попадение. Густаво Кулма и Фернандо Каранга правят каквото си поискат с отбраната в зелено и постоянно тормозят защитниците на гостите

5 мин. ГООООЛ ЗА ЦСКА! Капитанът Божидар Чорбаджийски засече с глава центриране от ъглов удар и защитникът вкара топката във вратата на Витоша!

3 мин. ЦСКА продължава да владее инициативата и пробив от ляво на Кулма завърши с корнер

2 мин. мощен пробив на Каранга, не успя да шутира по най-добрия начин, последва удар на Манолев с левия крак, но топката попадна право в ръцете на вратаря

Начало на мача. Двубоят започва с минута мълчание в памет на жертвите от терористичния акт в Барселона преди дни