• 4мин

3. Антон Недялков (ЦСКА)

• 44мин

8. Кевин Кубемба (ЦСКА)

ЦСКА​ и Габала играят приятелски мач в Австрия. Мачът се играе в едно полувреме от 45 минути

Начало на мача.

4 минута. ГОООЛЛЛ!!! Фантастичен гол на Недялков с удар от дистанция, който не остави шансове на вратаря!

10 минута. Жълт картон за Бодуров.

11 минута. Удар на Абдулаев, който минава покрай вратата на Китанов.

12 минута. Удар на Меркадо минава покрай вратата.

16 минута. Двуостра игра с положения и пред двете врати, но нищо чисто.

19 минута. Страхотна атака, която бе започната от Каранга и премина през Милчо Ангелов. Топката стигна до Меркадо, но неговият мощен удар профуча на сантиметри от гредата.

21 минута. Хубава атака на Десподов и Меркадо. Топката стигна до Милчо Ангелов, но той се засуети и топката му бе отнета.

23 минута. Невероятен пропуск през вратата на Габала. Милчо Ангелов прекрасно изведе Меркадо сам срещу вратаря, но Меркадо не успя да го прехвърли.

24 минута. Енрике и Колев на мястото на Малинов и Меркадо.

25 минута. Кубемба заменя Каранга.

26 минута. Анатасов заменя Дюлгеров.

29 минута. Нова добра атака, но ударът на Милчо Ангелов мина над вратата.

37 минута. Антов заменя Бодуров.

38 минута. Невероятен пропуск. Енрике отне една топка от защитата на Габала и остана сам срещу вратаря. Той обаче изби в корнер.

40 минута. Ново невероятно спасяване на Мамадов, който този път отрази удар на Десподов.

44 минута. ГОООЛЛЛ!!! Недялков проби и намери Кубемба. Мамадов спаси, но при добавката нямаше прошка.

КРАЙ НА МАЧА

ЦСКА печели приятелският блиц турнир и купата „Щубай“ с две победи срещу Вакес и Габала.