14. Калоян Кръстев (ЦСКА) асистенция - Федерико Варела

• 81мин

39. Рагнар Ахе (Гройтер Фюрт)

В 5-та минута Дончев отдясно с пас към Морено, но вратарят лови.

В 8-та минута Шафран греши и праща топката в тялото на Папазов, но след това я хваща отново.

В 9-та минута Папазов пробва хубав извеждащ пас към Морено, но Шафран излиза и лови.

В 12-та минута остро центриране отдясно на Дончев, Морено не стига с глава до топката.

В 13-та минута Туфегджич получава от Морено с глава и намира Папазов, хубав шут, но вратарят избива в ъглов удар.

В 14-та минута от него центриране и Морено със слаб удар с глава.

В 16-та минута Литбарски стреля след разбъркване, Бусато лови.

В 23-та минута два поредни удара - първо Бауренски стреля, но е блокиран, след това и Морено праща топката в ръцете на Шафран.

В 24-та минута Вион греши и Рашъл взема топката и след като преодолява вратар и защита открива резулата - 0:1.

В 27-та минута центриране от пряк свободен, Махмутович е съборен в наказателното поле, но съдията не даде дузпа.

В 29-та минута след грешка на Минков, Вилемс извежда Абиама и той отдалеч покачва на 0:2.

В 32-та минута Гарсес краде и извежда Вион отдясно, той с лош пас при двама в отлична позиция.

В 34-та минута нахлуване отляво на Ел Фатахи и удар, но Бусато избива.

В 35-та минута Гарсес с изстрел в аут, след двойно с Морено.

В 44-та минута съдията дава край на първото полувреме минута по-рано.

В 46-та минута с капитанските ленти след смените са Жеферсон за армейците и Кристиансен за немците.

В 47-та минута Кръстев бие в ръцете на Линде.

В 48-та минута контраатака на немците и след пас на Итер, Ахе стреля по диагонала за 0:3.

В 55-та минута Бучков с центриране отдясно, Кръстев с глава в аут.

В 56-та минута силен удар отдясно на Зойферт, но Маринов избива с глава от голлинията.

В 58-та минута груба грешка на Жеферсон води до атака и удар на Ахе, но Евтимов избива.

В 59-та минута ново центриране отдясно, но Тилман не стига до топката.

В 62-та минута Итер центрира, удар с глава на Дуджак, но Евтимов лови.

В 63-та минута удар в аут на Тилман от малък ъгъл.

В 67-та минута Баи пробива и бие, но Линде избива, Кръстев с добавка, но защитник избива с ръка, съдията не дава стопроцентова дузпа.

В 74-та минута Варела е намерен отляво от Папазов, преодолява Кристиансен и подава отлично на Кръстев, който отблизо веднага бие за 1:3.

В 76-та минута Шопов нахлува отляво и дава брилянтен пас на Баи отдясно, но той бие над вратата.

В 81-та минута Литбарски е изведен и бие, Евтимов избива, но Ахе отблизо на празна врата покачва на 1:4.

В 85-та минута Литбарски бие отблизо в аут.

В 89-та минута Юга извежда Папазов, който бие силно, Линде избива, Кръстев не успява да овладее добре и да добави.

В 90-та минута нов удар на Папазов над вратата.