• 22
    Нахорски

• 84мин

18. Борис Галчев (ЦСКА)

ЦСКА​ и Гурник (Забже) не успяха да си отбележат гол и завършиха при резултат 0:0. Армейците имаха повече възможности за попадение, но липсата на късмет ги лиши от реализирането на гол.

През първата част играта бе изцяло равностойна. В 3-а минута Каспарик от състава на Гурник уцели напречната греда след силен изстрел.  В 13-а минута пред Спас Делев  се откри добра възможност за гол, но нападателят при своя опит да финтира вратаря си поведе силно топката и тя му избяга. Румен Трифонов и Делев не успяха да пробият добрата защита на полския тим.

На полувремето в игра се появиха Костадин Стоянов, Иван Бандаловски и Станислав Костов, които замениха съответно Джузепе Акуаро, Йордан Минев и Фабрицио Грило. В 55-а минута солова акция на Сашо Тонев завърши с удар, който мина над вратата. Няколко минути по-късно Маркиньос изпълни технично пряк свободен удар, но вратаря на Гурник отрази. Борис Галчев също опита да изненада стража на поляците, но силният му удар мина встрани от вратата. В 81-а минута Маркиньос изстреля пореде снаряд към врататат на Гурник, но вратаря с мъка отрази.