9. Агналдо Перейра (ЦСКА)

• 76мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

20. Жоау Паулу Бриту (ЦСКА)

4-а мин. - Гъргоров центрира от фаул в наказателното поле на гостите. Там Карлос скача, но се разминава с топката

6-а мин. - Шакири центрира след корнер към Гай, но топката е избита от защитник на гостите

8-а мин. - Светослав Петров е спънат пред наказателното поле на Добруджа. От последвалия пряк свободен удар Артим Шакири праща топката над вратата на гостите

11-а мин. - ЖК за Славов за нарушение срещу Велизар Димитров

13-а мин. - Кръстев се измъква от защитата на ЦСКА, но Карлос го догонва и му отнема топката

18-а мин. - Шакири центрира в наказателното поле, следва разбъркване и в крайна сметка защитник на Добруджа панически чисти в корнер

19-а мин. - Янев центрира в наказателното поле на гостите, Карлос успява да нанесе удар с глава, но топката минава на сантиметри от лявата греда

21-а мин. - Димитров е съборен на границата на наказателното поле. От последвалия пряк свободен удар Гъргоров праща топката в стената

25-а мин. - Янев се опитва да нанесе удар, но е повален в дъгата пред наказателното поле. Отсъден е фаул, при който топката е подадена към Янев, но неговият удар среща стената

29-а мин. - ЖК за Кичуков за нарушение срещу Йордан Тодоров

31-а мин. - първа смяна в отбора на ЦСКА - на мястото на 6.Александър Томаш в игра влиза 9.Агналдо Перейра

33-а мин. - удар на Гъргоров остави публиката с впечатлението, че има гол. Топката обаче се оплете в мрежата от външната страна

34-а мин. - след силен удар на Петров от около 30 метра, топката прехвърля вратаря на гостите и се отбива от напречната греда

35-а мин. - след центриране от корнер, топката попада в Тодор Янчев, който от дъгата на наказателното поле отправя силен удар, уловен с мъка от вратаря на Добруджа

40-а мин. - Петров центрира отдясно, Агналдо нанася удар с глава, но Илчев лови

41-а мин. - Агналдо опита да изведе Петров с пета, но топката попада в защитник на Добруджа

43-а мин. - Янев пуска хубав извеждащ пас към Янчев, който се опитва да отбележи с пета, но страничният съдия маркира засада

3 минути продължение

45+1 мин. - Янев извежда Агналдо в наказателното поле, но той не успява да овладее топката веднага, после опитва с пета да подаде към свой съотборник и логично загубва топката

Край на полувремето

Начало на второто полувреме - в отбора на ЦСКА е извършена втора смяна - на мястото на 10.Артим Шакири влиза 20.Жоао Паоло Брито

48-а мин. - опасно центриране на Велзиар Димтров, но Илчев скача и лови

49-а мин. - Агналдо падайки нанася свиреп удар, избит майсторски в корнер от Илчев

51-а мин. - Янев извежда Димитров сам срещу вратаря, но ударът на Велизар Димитров е избит в корнер

52-а мин. - удар от фаул на Янев минава близо до дясната греда на Добруджа

55-а мин. - удар от волле на Янев среща тялото на защитник на гостите в наказателното им поле

56-а мин. - Димитров подава на Агналдо, той се освобождава от защитник на Добруджа, елиминира вратаря, но след удара му топката се отбива от дясната греда

61-а мин. - Гай пуска добър пас на Агналдо от над 50 метра, извеждайки го сам срещу вратаря. Агналдо обаче бие право в тялото на Илчев

63-а мин. - ГООЛ за ЦСКА! - от близко разстояние Агналдо с глава открива резултата

64-а мин. - ЖК за Кондев за реплика към съдията

67-а мин. - Тодоров центрира отдясно и топката за пореден път кацва върху гредата

67-а мин. - първа смяна за Добруджа - на мястото на 10.Георги Кичуков в игра 9.Калоян Генчев

70-а мин. - Агналдо изскача сам срещу вратаря, но се забавя и топката му е избита. Добавката на Димитров пък е твърде слаба

71-а мин. - Янев от границата на малкия пеналт нанася свиреп удар, но топката се отбива за пореден път от горната греда на Добруджа

74-а мин. - втора смяна в отбора на Добруджа - на мястото на 7.Борис Кондев влиза 11.Ян Тян

75-а мин. - дузпа за ЦСКА!! - Агналдо е повален в наказателното поле от Илчев

76-а мин. - ГОООЛ! - Емил Гъргоров отбелязва отсъдената дузпа, след което пробягва целия терен, за да прегърне контузения капитан Георги Антонов, който от пистата наблюдава съотборниците си

80-а мин. - Диоп отправя удар с глава, но топката минава над вратата

80-а мин. - последна смяна в отбора на армейците - на мястото на 7.Христо Янев влиза 21.Макдоналд Мукаси

87-а мин. - последна смяна и за Добруджа - на мястото на 23.Венцислав Ценов в игра влиза 5.Папа Омар

89-а мин. - Агналдо подава на Янчев, но ударът му минава встрани от вратата. Малко след това Мукаси има възможност да се разпише с глава, но праща топката в аут

90 мин. - 3:0 за ЦСКА!! - голмайстор Брито - Брито пробива отляво, излъгва двама защитници и прострелва неспасяемо Илчев. След като отбелязва, Брито изтичва към сектор Г, съблича фланелката си, като под нея е с втора и я хвърля в агитката