• 24мин

10. Георги Йомов (ЦСКА)

• 61мин

7. Енрике (ЦСКА) асистенция - Жорди Кайседо

В 1-та минута атака отляво на армейците, Тиаго на два пъти не успява да центрира добре, след това и Вион с лошо подаване в аут.

В 6-та минута опит да се изведе Боруков, Бусато сигурно излиза и подава.

В 9-та минута центриране на Боруков към Миси Мезу, защитник се справя - корнер.

В 11-та минута спестен жълт картон за Кордоба за фаул срещу Кайседо.

В 12-та минута пас на Жеферсон от пряк свободен, Кайседо с глава в ръцете на Иванов, имало е и засада.

В 13-та минута изстрел на Синклер от границата на наказателното поле над вратата.

В 14-та минута нов спестен жълт картон за Мечев за грубо влизане срещу Тиаго, който започваше страхотна атака, съдията не свири дори фаул.

В 16-та минута страхотно центриране на Тиаго отляво към Кайседо, еквадорецът се разминава на милиметри с топката, беше и побутнат отзад.

В 19-та минута Мазику с ниско подаване по земя, Тиаго пропуска топката, но зад него няма играч в червено.

В 21-та минута нахлуване на Йомов отляво и пас, Крачунов чисти в ъглов удар. След неговото изпълнение разбъркване и блокиран шут на Синклер.

В 23-та минута Тиаго извежда Мазику вляво, той нахлува и е съборен в пеналта от Илиев, дузпа и жълт картон.

В 24-та минута зад топката застава Йомов и стреля в левия ъгъл на вратата, но Иванов избива в корнер.

В 25-та минута от него Кох с глава в аут.

В 27-та минута Вион подава от корнер, Иванов лови във въздуха.

В 30-та минута Йомов е изведен от Тиаго, нахлува и стреля, Иванов избива.

В 33-та минута ново центриране от корнер, Матай стреля с глава, Иванов трудно с една ръка спасява.

В 34-та минута Мазику с нов пробив, подаване, Йомов се завърта и стреля - блокиран.

В 35-та минута Кайседо е изведен и след борба с Крачунов бие на сантиметри в аут.

В 36-та минута нова бърза атака Йомов оставя сам Кайседо, но той е в засада.

В 47-та минута невероятен пропуск на Кайседо, който след пас на Жеферсон оставя сам срещу вратаря и бие в аут.

В 48-та минута Мазику подава отляво, Йомов отклонява към Кайседо, защитник избива.

В 50-та минута отново Мазику отляво центрира, Вион се разминава с топката. В същата минута Вион с удар от дистанция, Иванов лови.

В 52-та минута директен изстрел от фланга на Йомов в ръцете на Иванов.

В 55-та минута центриране на Вион от ъглов, Кох с глава в аут.

В 58-та минута шут от дистанция на Кнежевич в аут.

В 60-та минута слаб удар на Мечев в аут.

В 61-та минута Мазику извежда отляво Кайседо, който подава на Енрике, бразилецът сам отблизо открива резултата - 1:0.

В 63-та минута пас на Мазику към Кайседо, Иванов лови.

В 66-та минута Мечев пробва да изведе Боруков, Кох гардира, Бусато лови. Ново извеждане отляво на Мазику към Чарлз, Крачунов чисти в ъглов удар.

В 69-та минута нова излишна проява на Кордоба и пак му е спестен жълт картон.

В 70-та минута спестен жълт картон за Мечев за фаул срещу Тиаго.

В 73-та минута изстрел на Тиаго след корнер в ръцете на Иванов.

В 76-та минута най-накрая жълт картон за Кордоба за фаул срещу Кайседо.

В 77-та минута Боруков с пас към Миси Мезу пресечен от Матай.

В 78-та минута Илиев с центриране в наказателното поле - аут.

В 81-та минута жълт картон за Чарлз за фаул срещу Мечев.

В 83-та минута даден е тъч на Етър, а ясно се видя, че трябваше да е за червенобелите.

В 84-та минута удар с глава на Кацаров над вратата.

В 88-та минута жълт картон за Пехливанов за фаул срещу Вион.

В 89-та минута спестен жълт картон за Крачунов за фаул срещу Смоленски.

В 90-та минута изстрел на Смоленски от пряк свободен в аут.

В 90+1-та минута Чарлз е спрян непозволено от Крачунов, който е последен в защита, съдията отново не свири дори нарушение.

В 90+3-та минута Чарлз е изведен от Смоленски в пеналтерията, където е туширан от Пехливанов, пак не е дадена дузпа.

В 90+4-та минута Крачунов с глава стреля в аут.