• 19
    Салкич

• 10
    Адилович

1' Начало на мача Mачът закъсня заради счупен рейс на Интерблок с 36 минути.

4' ЦСКА атакува, но след пас на Машадо новото попълнение Касио не може да овладее топката

8' Опасна атака на Интерблок бе спрян с вещина от Муса Гай

10' Удар на бразилеца Касио с глава след центриране, но стреля неточно

14' Далечен удар на футболист на Интерблок. Беконо обаче спасява

16' Пряк свободен удар за ЦСКА. Удар на Георги Илиев, но Рожман улови топката без проблеми

20' Интерблок показва по-активна игра през първите 20 минути и футболистите на словенския тим няколко пъти организираха добри атаки

29' Фелипе Машадо направи хубаво включване, стреля добре, но вратаря на Интерблок изби трудно топката в ъглов удар

30' Жълт картон за Янко Сандански заради груба игра

33' Феновете на ЦСКА запалиха няколко димки на терена и видимостта на терена значително се влоши

43' Пряк свободен удар за ЦСКА. Центриране на Жоржиньо, след което последва удар с глава на Касио, но топката излезе в аут

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

46' Излизат Беконо, Настич, Сандански, Касио и Ивайло Димитров, а на тяхно място в игра се появяват Караджов, Зе Руи, Удоджи, Маркиньос и Неи

52' Безлични няколко първи минути на втората част

57' Греда за ЦСКА след удар отдалеч на Удоджи. Нигериецът стреля от 30 метра, но топката срещна десния страничен стълб на вратата на Интерблок

61'Жоржиньо излиза и отстъпва мястото си на Йордан Юруков

68' Георги Илиев излиза, на негово място в игра Симеон Златев

75' Два удара за три минути от футболисти на Интерблок. И в двата случая обаче влезлия през втората част Караджов се справя.

88' Силен шут на Зе Руи намери главата на испанския рефер, след което играта бе временно спряна

90' Претенции за игра с ръка в наказателното поле на ЦСКА след центриране имаха играчите на Интерблок, но реферът не мислеше по този начин

90+1' Край на мача ЦСКА - Интерблок (Словения) 0:0