19. Евгени Йорданов (ЦСКА) асистенция - Радослав Забавник

• 72мин

10. Амиран Муджири (ЦСКА)

неизвестен (Конелиано)

ЦСКА​ победи Конелиано с 3:1 в последната контрола от зимната подготовка на армейците на базата в Панчарево.

Новият старши треньор на ЦСКА Миодраг Йешич изгледа контролата, водена от Ангел Червенков, на трибуните, за да придобие представа от отбора и неговата постройка.

Още в 4-ата минута резултата в полза на ЦСКА откри 30.Йордан Тодоров. Амиран Муджири центрира към него отляво в наказателното поле, Данчо скочи и стреля с глава, но Митов отрази първия удар. Топката се върна отново при Тодоров и той стреля силно от няколко метра пред гол линията за 1:0.

В самия край на полувремето, в 45-ата минута, се разписа и Евгени Йорданов. Този път Радослав Забавник центрира по блестящ начин топката отдясно на наказателното поле и Йорданов, около точката на дузпата, не сгреши за 2:0.

В 72-ата минута Амиран Муджири вкара третото попадение за ЦСКА. Муджири получи топката няколко метра пред наказателното поле и със страхотен удар от около 20 метра прониза Митов на вратата за 3:0.

В самата последна 90-та минута играч на Конелиано успя да вкара почетното попадение за тима от Герман.