60′
  • 11

• 24мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

В 1-та минута Махмутович се справя с центриране от пряк свободен, Бусато овладява.

Във 2-та минута Турицов центрира, Кареасо отблизо с глава, но Янк. Георгиев лови.

В 3-та минута опит за изненада от Юсеин много над вратата.

В 6-та минута спестен жълт картон за Ал. Георгиев за фаул срещу Хайнц.

В 7-та минута Линдсет сваля с глава след пряк свободен, Петров не стига до удар с глава отблизо.

В 8-та минута Бусато спасява един на един удар на Колев, има и явна засада.

В 9-та минута Санянг подава на Фаетон отляво, защитник избива, топката се връща в левия бек на червените, който бие в аут.

В 12-та минута жълт картон за Кацаров за задържане на Линдсет.

В 13-та минута центриране от пряк свободен, Кох с глава сваля, Линдсет успява да докосне топката, Янк. Георгиев лови.

В 14-та минута Хайнц с шут от дистанция - блокиран.

В 15-та минута Санянг на Линдсет, остро центриране защитник избива.

В 16-та минута Фаетон с пас, Махмутович бие, рикошет и корнер.

В 19-та минута Фаетон нахлува и бие, Янк. Георгиев спасява, Хайнц също беше в отлична позиция, но се размина, Турицов пробва да добави, но шутира над вратата.

В 23-та минута центриране на Линдсет, Юга с глава сваля, защитник избива.

В 24-та минута пас на Юга отдясно след двойно с Турицов, Хайнц с прекрасно движение и задна ножица разстрелва вратаря в далечния ъгъл за 1:0.

В 26-та минута жълт картон за Колев за протести.

В 27-та минута жълт картон за Юга за нарушение срещу Колев.

В 30-та минута играта е спряна за разхлаждане на играчите.

В 31-та минута играта е подновена.

В 33-та минута след грешка на Санянг, Юсеин бие в аут.

В 38-та минута чудесно двойно подаване между Фаетон и Хайнц, след което бомбен шут на Фаетон, Янк. Георгиев избива в ъглов удар.

В 40-та минута шут на Хайнц от пряк свободен, Янк. Георгиев избива.

В 41-та минута Юга бие силно, Сенхаджи с тяло избива.

В 44-та минута Йорданов с остро центриране, но Колев е далеч.

В 47-та минута Хайнц е съборен, но Шопов овладява и дава чудесен пас към Фаетон, който не стига до шут за сантиметри.

В 48-та минута този път отдясно Шопов отлично към Фаетон, той бие, като по чудо Янк. Георгиев спасява - корнер.

В 54-та минута изстрел встрани от вратата на Фаетон.

В 56-та минута Юсеин стреля отдалеч - блокиран.

В 61-та минута жълт картон за Бонев за фаул срещу Хайнц.

В 64-та минута Бонев с неточен и балонен шут отдалеч.

В 68-та минута Велев с изстрел след корнер, рикошет и нов такъв. В същата минута от него Колев с изстрел с глава в аут.

В 69-та минута Турицов избива топка пред Василев, но има и засада.

В 73-та минута с капитанската лента на армейците е Кох.

В 79-та минута Шопов центрира от пряк свободен, Асприля с глава бие в аут.

В 84-та минута Папазов извежда брилянтно Шопов, който бие, но Янк. Георгиев избива, имаше възможност и да търси Асприля и Кареасо.

В 89-та минута Асприля с финт и пас към Кареасо, който се завърта и бие, рикошет и ъглов удар.

В 90+3-та минута жълт картон за Бусато за забавяне на играта.