Марин Петков
    90′+4′
  • 57мин

14. Илиян Стефанов (Левски) асистенция - Филип Кръстев

Преди мача и двата отбора се обединиха в обща подкрепа и снимка с фланели - Роден боец!

Красива хореография в секторите А и Г преди мача разделени на червено - бели ивици.

В 5-та минута нова хореография на армейците - На ножъ!

В 9-та минута неточен удар от дистанция на Кордоба излиза в аут.

В 14-та минута пробив на Кайседо е спрян от Сундберг.

В 15-та минута Кери с изстрел отдалеч, който излиза в аут.

В 17-та минута Турицов пробива отдясно и центрира към Кайседо, ван дер Каап избива с глава.

В 19-та минута жълт картон за Лам за фаул срещу Уелтън.

В 20-та минута продължителна атака сред центриране, Уелтън бие - блокиран, Стефанов взима, но е надигран от защитата и Бусато лови.

В 21-та минута ван дер Каап с неточен удар с глава.

В 22-та минута Стефанов нахлува след пас на Бари, спрян е от червената отбрана.

В 23-та минута жълт картон за Цунами за нарушение срещу Йомов.

В 25-та минута Кери с удар на сантиметри от целта от пряк свободен.

В 27-та минута Йомов е изведен от Кери, влиза отляво и подава, Вион бие от воле в аут.

В 32-та минута Цунами е изведен от Кръстев, Йомов се връща и избива в ъглов удар.

В 37-та минута центриране отдясно на Михайлович, Кох връща назад, Бари я взима, но се разминава с удар, Бусато хваща.

В 41-та минута Михайлович центрира, Цунами не стига до удар, след което изритва Турицов, едно наум за втори жълт картон за бразилеца.

В 44-та минута Сундберг с удар в ръцете на Бусато след корнер.

В 47-та минута страхотна хореография на Сектор Г, в която се вижда как Пенев надскача Аспарухов при борба за висока топка и думите - Винаги ще бъдем високо над вас.

В 53-та минута блокиран шут на Бари отдалеч.

В 54-та минута Миланов извежда Бари, но той не овладява добре и Лам избива. Играта е прекъсната заради факли и димки и от двете страни.

В 57-та минута спестен жълт картом за Михайлович за влизане в краката на Мазику. В същата минута груба грешка на Лам дава топката на Уелтън, той пробва да го преодолее и губи, Кръстев взема и дава на Стефанов, шут от дистанция, рикошет и 0:1.

В 62-та минута Миланов бие в ръцете на Бусато от пряк свободен.

В 64-та минута жълт картон за Йомов за удар с ръка в лицето на Уелтън.

В 67-та минута Жеферсон спира Уелтън сигурно.

В 69-та минута центриране отдясно Гарсес не стига до хубав удар с глава.

В 70-та минута центриране на Вион отива в ръцете на Андреев.

В 73-та минута Цунами със слаб удар - избит от Мазику. В същата минута центриране на Михайлович, а Уелтън се разминава с топката.

В 75-та минута ван дер Каап със слаб удар с глава в аут.

В 80-та минута Варела подава отдясно, Гарсес пробва да овладее с гърди, но не нанася удар и Андреев лови.

В 83-та минута Цунами с опасен удар, Бусато избива над гредата.

В 85-та минута Михайлович е изведен от Миланов, но Бусато спасява с крака,

В 87-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Кръстев и жълт картон за Кръстев за реакцията му.

В 90+1-та минута Варела центрира право в ръцете на Андреев от пряк свободен.

В 90+2-та минута жълт картон за Турицов за реакция след объркан ъглов удар.