• 35мин

19. Апостол Попов (ЦСКА) асистенция - Марсиньо

• 37мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА) асистенция - Марсиньо

ЦСКА​ постиган победа с 3:0 над вечни съперник в дербито на 13-ия кръг на А група. Момчетата на Стойчо Младенов решиха мача в своя полза още през първото полувреме, когато вкараха три безответни гола. Милисавлевич, Апостол Попов и Емил Гъргоров бяха точни за нашите.

Червените взеха инициативата още с първия съдийски сигнал. В 7-ата минута Марсиньо направи проби по десния фланг и центрира в наказателното поле, но там Блажевич изби с ръка. Последва изстрел на Чочев, но в аут. Марсиньо опита да изненада вратаря на гостите с удар от дистанция, но топката попадна право в ръцете на Блажевич.  В 18-ата минута бе направена принудителна смяна в  редиците на опонента, като Кевин Бру замени получиш травма Ларсен Туре.  Марсиньо пак опита да отбележи с удар отдалече, но без успех. В 22-ата минута Пинто намери с центриране Генков, но ударът с глава на нападателят бе неточен. В 28-ата минута Жереми Фо-Поре пробва силата на удара си, но не намери очертанията на вратата.  В 30-ата минута Емил Гъргоров изведе с перфектен пас зад защитата Неманя Милисавлевич. Сърбинът овладя и с прецизен изстрел откри резултата. Натискът на ЦСКА продължи и вторият гол не закъсня. В 35-ата минута бе направено нарушени срещу Гъргоров на самата аут линия. Марсиньо центрира от фаула в наказателното поле, където Апостол Попов засече топката във вратата. В 37-ата минута ЦСКА довърши своя съперник с трети гол. Милиев направи груба грешка в защита, от която се възползва Марсиньо. Бразилецът му открадна топката и я подаде на непокрития Гъргоров, който опъна мрежата зад Блажевич за трети път.

На полувремето бе направена една смяна в състава на гостите, като Вутов замени Ангелов. Втората част започна ударно за армейците, като удар на Марсиньо бе спасен с  мъка от стража на съперника.  Последва ново положение за гол. Марсиньо стреля от удобна позиция, топката се удари в лявата греда, а след това Блажевич  я улови. До края на мача не се стигна до опасност пред Томас Черни. В игра за ЦСКА се появиха Браян Хауърд, Григор Долапчиев и Антон Карачанаков, които замениха Мамади Сидибе, Жереми Фо-Поре и Марсиньо.