82′
  • 40мин

29. Майкъл Естрада (ЦСКА)

29. Майкъл Естрада (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

В 3-та минута претенции за нарушение в наказателното поле срещу Кареасо, съдията ги подминава.

В 6-та минута играта е спряна заради димки, след което е подновена след около 40 секунди.

В 7-та минута Хайнц завършва продължителна армейска атака с удар в аут.

В 12-та минута Хайнц стреля в стената от пряк свободен.

В 14-та минута блокиран удар на Назон пред пеналта.

В 18-та минута Хайнц с остър пас към Назон, който отблизо бие силно, но в аут.

В 19-та минута недаден фаул и спестен жълт картон за Франко срещу Турицов?!

В 20-та минута Назон обстрелва вратата, рикошет и ъглов удар.

В 21-та минута Назон с мощен удар от дистанция, вратарят избива, топката се удря в ръката на Франко, съдията не дава дузпа?!

В 24-та минута жълт картон за Франко за спиране на опасна атака на Кареасо, след прекрасен пас на Назон.

В 26-та минута силен удар на Естрада от пряк свободен, Любенов боксира.

В 27-та минута Естрада с рейд и добро подаване към Хайнц, той прехвърля вратаря, но Найденов избива от голлинията.

В 28-та минута балонен шут на Кареасо отива много над вратата.

В 32-та минута Естрада намира Линдсет в пеналтерията, норвежецът бие над вратата.

В 34-та минута жълт картон за Кареасо за удар с ръка в лицето на Милошев.

В 36-та минута жълт картон за Найденов за вдигане на крака си в лицето на Хайнц.

В 40-та минута Дюкенс и Назон с бързи подавания, в последния момент Франко чисти в корнер пред нахлуващия Линдсет. В същата минута след центрирането от него на Хайнц Естрада пробва да играе с глава, Диас и Станоев докосват топката, тя стига до Естрада, който с мощен изстрел открива резултата и головата си сметка за армейците - 1:0.

В 44-та минута Юга мята от тъч, Назон с глава пробва удар - блокиран.

В 45-та минута Кареасо отнема, Юга с плонж бързо и брилянтно към Естрада, който с премерен удар покачва на 2:0.

В 45+2-та минута неточен изстрел от дистанция на Станоев.

В 46-та минута подаване отдясно на Турицов, Назон стреля, но Любенов вади в ъглов удар. В същата минута Линдсет стреля, но е блокиран - пак корнер.

В 47-та минута Хайнц навлиза в наказателното поле и бие, рикошет и вратарят лови.

В 49-та минута Естрада получава отлично от Петров, завърта се и стреля, но Любенов вади в корнер.

В 51-та минута двойно между Естрада и Турицов, но нападателят е блокиран преди да нанесе удар.

В 65-та минута Хайнц пробва удар, рикошет и ъглов удар.

В 66-та минута от него след паса на Хайнц, Юга се извисява и с глава стреля, но Любенов пак с невероятно спасяване.

В 67-та минута след смените с капитанската лента на железничарите е Николов.

В 68-та минута бърза атака на червените, Шагоян, Естрада, Фаетон бие, но слабо и покрай гредата.

В 69-та минута контра на гостите отдясно, Траоре на Франса, но Бусато отлично спасява с тяло.

В 75-та минута Естрада е изведен отлично от Юга, бие силно, но над вратата.

В 76-та минута Ками с глава над напречната греда.

В 79-та минута Естрада с глава отправя удар в аут.

В 84-та минута Фаетон овладява и нахлува в пеналтерията, има двама в червено в отлична позиция, но се засуетява и топката му е избита.

В 86-та минута Кръстев получава отличен пас от Траоре в пеналта, но Турицов го блокира прекрасно и Бусато лови.

В 88-та минута грешка на Петров, Траоре отнема и дава на Франса, който му връща и изстрел на последния във външната страна на мрежата.

В 90+4-та минута Фаетон с пас към Шагоян, който от малък ъгъл стреля, но Любенов избива.