• 57мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

• 62мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

Начало - около 5000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия, в този слънчев и топъл следобед. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

3' - Петре центрира от корнер, там Кирил Котев засича с глава от границите на вратарското поле, но Ставрев лови

5' - Гърговор пробва техничен, фронтален удар, но право в ръцете на вратаря Ставрев

10' - тотален натиск на отбора на ЦСКА, но все още без реални голови възможности

13' - първи ЖК в мача. Получава го 11.Даксон Да Силва за грубо нарушение срещу Маркиньос в центъра на терена

15' - Петре центрира от корнер в наказателното поле на гостите, където Котев засича опасно с глава, но топката преминава на сантиметри над напречната греда

20' - ЖК и на 84.Фелипе Машадо за нарушение в близост до центъра на терена

24' - играта става все по-изнервена и преобладават нарушенията

29' - играта се води предимно в центъра на терена

30' - центриране на Удоджи отдясно в наказателното поле на Локомотив, където Ней е задържан за фланелката от защитник на гостите, но съдията остава безмълвен

32' - пропуск за Локомотив. Ивайло Петров изпуска една топка, която попада в краката на нападател на гостите, който стреля слабо право в ръцете на вратаря на ЦСКА

35' - Ненад Настич пробива отдясно и центрира добре, но никой от играчите в червено не успява да стигне до топката

39' - Петре изпълнява фаул отдясно и центрира, но без никакви проблеми за Ставрев

42' - поредно центриране на Петре отдясно, но без резултат

45' - две минути добавено време

45'+1' - чудесна триходова комбинация отдясно между Петре, Гъргоров и Ней. Бразилецът от няколко метра праща топката над напречната греда

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката в отбора на ЦСКА. Излиза 2.Ненад Настич, на негово място 30.Йордан Тодоров

48' - Гъргоров центрира в наказателното поле, където нисичкия Петре засича с глава, но в аут

49' Дузпа за ЦСКА! - Удоджи е фаулиран в наказателното поле, за което е отсъдена дузпа, дълго оспорвана от гостите

50' - ЖК на 24.Мартин Сечков

51' - Ней застава зад топката, но не успява да оцели дори вратата

55' - шут на Маркиньос от около тридесет метра, минава малко над напречната греда

56' - невероятен пропуск на ЦСКА. Йордан Тодоров е оставен непокрит около точката на дузпата, но праща топката в аут

57' ГОООЛ за ЦСКААА!!! - Удоджи овладява една топка на границите на наказателното поле и със силен удар белеви в левия ъгъл за 1:0

58' - първа смяна в отбора на Локомотив. Излиза 11.Даксон Да Силва, влиза 20.Том

62' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 30.Йордан Тодоров - самостоятелен пробив на Данчо Тодоров отдясно и с техничен прехвърлящ удар резултата е удвоен

63' - втора смяна в отбора на Локомотив. Излиза 19.Красимир Димитров, влиза 3.Ангел Йошев

64' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 5.Тодор Янчев

70' - Машадо намира много добре Ней отляво, но бразилецът е изпреварен от защитник на Локомотив и опасността е предотвратена

73' - агитката на ЦСКА пали голямо количество факли и димки, с което прави обстановката на стадиона още по-внушителна. Играта не е спряна, въпреки че видимостта е намалена

75' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 19.Евгени Йорданов

78' - трета, последна смяна в отбора на Локомотив. Излиза 10.Гюрсел Вели, влиза 6.Стайко Стойчев

81' - Йордан Тодоров пробива отдясно и центрира в наказателното поле, където Евгени Йорданов оставен непокрит от около шест метра праща топката в аут

87' - темпото на игра спада значително

90' - четири минути добавено време