92. Джоди Лукоки (Лудогорец)

• 58мин

7. Кевин Меркадо (ЦСКА)

Край на мача

90 мин. - 4 минути добавено време

85 мин. Задна ножица на Кристиян Малинов, но ударът попада в ръцете на вратаря Брун

75 мин. Центриране от дясно на Манолев, което не достигна до Каранга

65 мин. Жълт картон за Жуниор Кишада от Лудогорец, а в следващата атака защитата в червено не позволи на Лукоки да преодолее Китанов

58 мин. Червен картон за Кевин Меркадо от ЦСКА - спорно съдийско решение на Ивайло Стоянов, който прецени, че играчът на домакините симулира за дузпа.

53 мин. Жълти картони - за Антон Недялков от ЦСКА и за Джоди Лукоки от Лудогорец

49 мин. Гол за Лудогорец - 0:1. Върджил Мисиджан от малък ъгъл успя да открие резултата

Начало на второто полувреме

Край на първото полувреме - 0:0

45 мин. Жоао Паоло стреля опасно, но топката премина на сантиметри от лявата греда на вратата на Брун

39 мин. Два бързи жълти картона за ЦСКА - на Кристиян Малинов и на Фернандо Каранга

36 мин. Многоходова атака на ЦСКА, след която топката достигна до Кирил Десподов, който от малкото наказателно поле отправи силен шут, но вратарят Брун спаси.

32 мин. Върджил Мисиджан влезе остро в краката на Давид Симао, за което получи жълт картон. Футболистът на ЦСКА остана да лежи на земята след удара, който получи.

30 мин. Антон Недялков нахлу от ляво в наказателното поле, центрира остро, но Георги Терзиев успя да изчисти в корнер.

27 мин. Жоао Паоло се измъкна от отбраната в червено, след като Николай Бодуров се подхлъзна, и от близо в наказателното поле не успя да преодолее сигурния страж Георги Китанов.

21 мин. Кристиян Малинов с чудесен прехвърлящ пас опита да намери нахлуващия в наказателното поле на гостите Фернандо Каранга, който беше изпреварен от вратаря на гостите. Веднага след това Сектор „Г“ беше възпламенен от красиви червени факли, озарили стадион „Българска армия“.

19 мин. Кевин Меркадо преодоля на скорост от ляво Лукас Саша, но за нарушението не последва картон за футболиста от Лудогорец.

15 мин. Сектор „Г“ показа своята хореография - впечатляваща за пореден път.

12 мин. След изпълнение на корнер, изпълнен от Кирил Десподов, топката достигна до Чорбаджийски, който се сблъска с вратаря Брун и съдията отсъди фаул в полза на Лудогорец.

10 мин. Нов далечен изстрел на Лукас Саша, Китанов лови без проблеми

9 мин. Жълт картон за Станислав Манолев

8 мин. Далечен изстрел на Лукас Саша, топката минава над десния ъгъл на вратата на Китанов.

3 мин. Мощна подкрепа от трибуните за ЦСКА. Футболистите на Стамен Белчев осъществиха няколко атаки в началните минути.

Промяна в първоначално обявения състав на ЦСКА - на мястото на Рубен Пинто в игра Давид Симао.