Бориславов (Миньор БД)

• 77мин

Велизар Димитров (ЦСКА)

• 90мин

Футболистите на ЦСКА победиха днес с минималното 2:1 отбора от “Б” футболната ни група Миньор Бобов дол във втората си контролна среща играна на база Панчарево.

Старши треньорът Ферарио Спасов заложи на юношите и тези, които не бяха играли във вчерашния двубой срещу Черноморец Бургас (4:1).

Малко изненадващо гостите от Миньор откриха резултата в края на първото полувреме. Красива комбинация бе завършена от Бориславов, който и с помощта на горната греда, вкара коженото кълбо във вратата на Хмарук.

Развръзката дойде през второто полувреме, когато на два пъти Велизар Димитров изпълни точно отсъдените дузпи за груби нарушения в наказателното поле на Миньор (75’,90’) за крайния резултат 2:1 в полза на ЦСКА.