• 38мин

7. Дяков (Миньор Пк)

• 87мин

4. Амин Карам (ЦСКА)

1' Начало на мача ЦСКА ще атакува надясно. Около 2000 зрители присъстват на трибуните на базата в Панчарево

3' Опасен пробив на Петре отдясно, завършил с намеса на защитник на гостите, които избиват

5' Валентин Илиев, който сключи договор с руския клуб Терек (Грозни), присъства на трибуните

6' Опит на Йордан Тодоров и Петре да взаимодействат по дясното крило, осуетено от защитата на Миньор

7' Янчев открадна една топка в центъра на терена и „армейците“ контратакуваха чрез Удоджи, но неговият завършващ пас към Гъргоров бе неточен

10' Най-активният в отбора на ЦСКА до този момент Тодор Янчев напредна през центъра на терена, но опитът му за извеждащ пас към Гъргоров завърши с неуспех

15' Йордан Тодоров центрира отдясно и Евгени Йорданов отбеляза. Минута преди това Емил Гъргоров изведе Тодоров сам срещу вратаря, но страничният рефер вдигна засада, а недвоволен фен хвърли кутийка от бира по съдията

17' Центриране на Петре от корнер, но защитата на Миньор се справи

20' Петре центрира към Евгени Йорданов, но нападателят извърши нарушение в нападение. В тези минути най-активни са Янчев и Петре

22' Маркиньос опита извеждащо подаване от собствената си половина към Гъргоров, но половин метър не достигна на играча да овладее топката и Кънев лови

23' Удоджи през центъра финтира защитник и подава на Гъргоров не остави шансове на вратаря

26' Йорданов изведен в наказателното поле, но ударът му минава до гредата

28' Поредна кутийка с бира изхвърча от трибуните към страничния рефер, който отсъди спорна засада

30' Играчите на Миньор досега не са организирали свестна атака

31' Жълт картон за Динков за грубо влизане в крката на Маркиньос

32' Дузпа и жълт картон за оспорване на решението на номер 6 Ашимов. Гол на Маркиньос

38' Гол за Миньор. Дяков с хубав параболичен удар вкарва за 3:1

45' Край на първото полувреме

Начало на втората част. Стойчо Младенов прави тройна смяна Пиргов влиза на мястото на Ивайло Петров, Котев вместо Ланзаат и Зе Руи вместо Удоджи

52' Игра в центъра на терена и нищо интересно след началото на втората част

53' Центиране от Йордан Тодоров отдясно и Евгени Йораданов от три метра прати топката в ръцете на Кънев

55' Тодоров изведе Евгенби Йорданов сам срещу вратаря, той пусна успердно на голлинията към Гъргоров, който би над гредата сам срещу опразнената врата

58' Пробив на Гъргоров, успоредно подаване към Зе Руи, който отправи топове изстрел, но Кънев се намеси отлично

59' Йордан Тодоров имаше добра възможност за изтрел, но не стреля добре

60' Смяна - излиза Евгени Йорданов влиза Ивайло Димитров

65' Нищо интересно в последните минути

67' Излиза Гъргоров, а на негово място се появява Данчо Юруков

75' Гай на мястото на Тунчев, Карам на мястото на Маркиньос

82' Йордан Юруков напредна отляво и стреля на метър от дясната греда

85' Петре и Зе Руи си смениха местата. Сега румънецът ще атакува отдясно, а Зе Руи отляво

87' Гол на Амин Карам Удар на Зе Руи, вратарят Кънев отрази удара, но топката попадна право в краката на Амин Карам, който отбеляза

90' КРАЙ НА МАЧА - 4:1 за ЦСКА